Onet Kamerzysta wariuje :(

Witam.

Od jakiegoś miesiąc (może krócej) mam problem z kamerzystą. Jak włączę już czat na onecie i Kamerzystę po 4 -5 kliknięciach myszą zamula się i w ogóle przestaje reagować. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów. Myślałam, ze to kwestia przeglądarki (mniej więcej w czasie gdy pojawiły się problemy z Kamerzystą nadinstalowałam IE7, ale dzisiaj go odinstalowałam, zainstalowałam IE6 - a problem pozostał). Czy ktoś ma podobny problem? Już nie mam pojęcia co robić. Ściągnęłam Mozzillę i Operę ale żadna z tych przegladarek nie współpracuje z nowym czatem ( można otworzyć tylko stary, a na starym nie działA kamerzysta - błędne koło) :? HELP! !!

Złączono Posta : 05.11.2006 (Nie) 9:50

Proszę o jakieś rady, bo już jestem załamana:( Czy to możliwe, że Kamerzysta sie gryzie z jakimś innym programem? Czy można takie niedopasowanie programów jakos sprawdzić? (dodam jeszcze, że jak włączam czat to okno kamerzysty i czata jakby łączyły sie ze sobą (np. wielkość okna dokrojona jest z kamerzysty ale w środku pozostają części obrazu z czata) :frowning: :cry:

Złączono Posta : 05.11.2006 (Nie) 9:51

Please

mnie te ż się jakis program gryzie? ja poznac ktory?

Jak to nie działa na starym kamerzysta?? Mi działa na nowym czacie jak i na starym.

Mój też nie działa po aktualizacji.To chore!