Onet poczta oszalała?

Witam,

Czy możecie zalogować się do tej poczty?? Ja loguję sie zawsze przez WWW, a nie przez klienta poczty. Wywala mi błędne hasło :evil: chociaż wpisuje dobre.

macsob mam to samo miejmy nadzieje, że coś z tym zrobią =P

Ciekawe, gdzie są najbardziej pewne darmowe skrzynki pocztowe. Kurcze jak takie jaja są z onetem, to ja im podziękuje chyba. Co jakiś czas nie można się tam zalogować pisze: Trwa łączenie z serwerem… Prosze czekać :roll:

EDIT: Działa już :lol:

hyh ja uzywam outlooka i cool ale jak wchodzilem przez WWW to zawsze 1 haslo podawalo zle a drugi juz puszczalo :slight_smile: outlook dziala bez problemow :stuck_out_tongue:

za ten fant ja podziękuje poczcie onet bo zawsze ona szwankwała ale teraz to przesadzili :!: :!: :evil:

A tak apropos poczty, ale na interii…

Czy można odzyskać ukradzione konto?? tzn ktoś mi się włamał i mi wszystko pozmieniał tzn. hasła, pytanie, zeby odzyskać hasło i numer telefonu na który można odzyskać hasło…;( czy jest na to jekiś sposób??

Załóżcie konto na polskim yahoo,w portalu Gazeta albo na o2.Interia też podobno niezła jest

Ciekawe podejście, tym bardziej że:

Do obsługi poczty służą programy pocztowe, a wchodzenie przez www w celu obsługi konta trąci anachronizmem 8)

Stosuję go tylko wtedy jak odbieram pocztę z nie swojego kompa.

abuse@interia.pl

Na o2 nie można akurat odzyskać konta :(. No chyba że koles go nie używa to po 60 dniach konto zostanie skasowane. I można założyć od nowa, tylko że wszystkie maile który przyszły do ciebie zostają usunięte. Ja mam na o2 poczte dość długi czas, i zawsze była dla mnie najlep rz a.