Onet poczta - problemy z pobraniem załącznika

Witam. Mam win 8.1.
Od niedawna gdy chcę pobrać plik z załącznika z emaila to wyskakuje błąd. Zamiast nowego okienka z wybraniem miejsca, gdzie się pobierze plik (mam ustawione “pytaj przed pobraniem”) to strona poczty zamienia się w białą stronę z napisem “Bad Request”. Na chrome (aktualna wersja) i IE (nieaktualny) występuje to samo. Innej przeglądarki nie instalowałem. Na smartfonie na chromie to samo.
Jakieś rady?

W aplikacji onet poczta, było już w porządku.

PS: dodam, że jak jest kilka plików to, gdy wezmę pobierz all załączniki to mi pobierze, ale pojedynczo to już nie.

Napisz do supportu Onetu lub nadawcy by drugi raz wysłał w zipie.

Poradzić mogę jeszcze próbę pobrania przez klient pocztowy np. Thunderbird 52 lub zassać mail po przez pop3 na inną skrzynkę pocztową (gmail, wp itd.) z zachowaniem kopii na Onecie.


Dla wykluczenia Windows 8.1 i przeglądarek sprawdź interfejs webowy na jakimś innym sprawnym komputerze z najnowszą przeglądarką Firefox (59) / Chrome (65) / Internet Explorer (11).


Najnowsze przeglądarki dobrze ogarniają wielokrotne pobieranie różnych plików (chrome 65 / firefox 59) może onet ma słaby skrypt do pobierania kilku plików na raz lub nie testował go dawno - koliduje z pojedyńczym pobieraniem.