Onetczat-opera


(Andrzej3131) #1

Mam problem z Opera a dokladnie z onet-czatem-po wyjsciu(jesli mam wlaczona druga karte oprocz onet-czatu) opera sie zawiesza na wiecznosc a jesli jestem tylko na onet-czat(jedna karta) to owszem Opera sie zamknie ale po ponownym otwarciu juz sie nie wlaczy musze resetowac albo wylogowac/zalogowac sie na kompie :shock:


(niezDarek) #2

zainstaluj najnowszą Jave

http://java.com/pl/download/


(Andrzej3131) #3

Mam ale jest to samo -na Mozilli ok na Operze nie


(niezDarek) #4

a próbowałeś wyczyścić pliki tymczasowe w Operze ??


(Andrzej3131) #5

Tak i dalej to samo


(Gorgoroth) #6

Wypada Ci czatować na FF i nie kombinować, bo szkoda czasu na głowienie się, dlaczego akurat ta jedna rzecz nie działa pod Operą.

Można czyścić, skanować i reinstalować, a i tak nie dojść w czym tkwi problem i gdzie jest niezgodność. Tym bardziej, że rozwiązanie jest takie proste - inna przeglądarka.


(Andrzej3131) #7

Zgadza sie-nie ma innego wyjscia :expressionless:


(Danielm86) #8

Gorgoroth , zamilcz. :wink:

Co do problemu. Masz wersję 9.64? U mnie jest ok na wersji 9.64 i 10. Wpisz w pasku adresu opera:config i wyszukaj plugins patch. Wykasuj ścieżkę do folderu wtyczek firefoxa, zapisz i restart. Jak nie pomoże to zainstaluj wersję 10 Beta 2 i zobacz czy dzieje się to samo.


(Gorgoroth) #9

Po prostu takie jest moje podejście do tego typu bzdetów :wink: Nie skupiam się na rzeczach średnio istotnych, które łatwo jest ominąć/załatwić. Ale skoro ktoś lubi się głowić nad takimi rzeczami to nie ma sprawy - chętnie poczytam.


(Andrzej3131) #10

A wiec wyczyscilem i nic-odinstalowalem firefoxa i opere znowu wyczyscilem ustawilem itd i ...dalej to samo-wiec sory opera -ja sie poddaje bo nie wiem w czym problem :lol:


(Le_mar) #11

A weryfikowałeś Javę przez Operę?

http://www.java.com/pl/download/installed.jsp


(Andrzej3131) #12

Tak i wszystko ok -byc moze cos jest w kompie choc system nie ma roku (vista) mam antywirus i spybot itd