Opcja hibernacja - problem

Na początku chcę zaznaczyć, że szukałam odpowiedzi na forum i na google, jednak nie znalazłam rozwiązania, które by mi pomogło.

Otóż miałam kiedyś opcję hibernacja, która była bardzo dla mnie użyteczna, ostatnio miałam sformatowany komputer no i opcja zniknęła.

Na początku w opcjach zasilania była taka zakładka hibernacja (jednak zaznaczenie, żeby owa opcja działała nic nie dawało) , ale później za radą jakiegoś osobnika z forum pogrzebałam trochę no i opcja zniknęła nawet z opcji zasilania. Próbowałam włączyć ją SHIFTEM, próbowałam również poprzez wpisywanie opcji włączenia w uruchom, jednak to nic nie dało, nie mam nadal tej opcji ani w opcjach zasilania, ani przy wyłączaniu komputera.

Mało tego, przy próbie zaznaczenia opcji , co ma zrobić komputer gdy zamykam pokrywę laptopa hibernacja , komputer jakby odrzuca tą opcję, tzn. automatycznie z opcji hibernacja daje się na stan wstrzymania.

Czy wie może ktoś w Was co może być przyczyną i jak to rozwiązać?

Bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

Masz może włączoną opcję uśpienia hybrydowego, dlatego w opcjach zasilania w dziale "uśpienie"przy punkcie “zezwalaj na uśpienie hybrydowe” zmień na “nie”. Wtedy powinna się pojawić możliwość uśpienia zwykłego oraz hibernacji.

Spongy , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif