Opcja Napraw z płyty Windows 7

(Slq Babe) #1

Witam. Mam następujący problem coś popsuło się w systemie po po starcie systemu i co kilka min dostaje komunikat "Menadżer okien pulpitu - zatrzymano działanie i zamknięto" I Jakas komunikat z "Wyślij informacje" nie działa przeźroczystość paska start to całe Aero i co jakiś czas kompozycja sama na chwilę zmienia mi się na styl klasyczny ala win98.

Myślę skorzystam z opcji Napraw z płytki Win7 ale gdy wybieram Napraw dostaje komunikat, że nie może naprawić, że jeśli do komputera podłącozny jest jakiś aparat fotograficzny czy coś żebym go odłączył i spróbował wtedy. Tyle że nic takiego nie jest podłaczone poza podstawowymi rzeczami klawiatura mysz.

Nie wiem co jest nie tak.

Jakies propozycje ?

Sprawdzić komputer jakimś ComboFixem czy cos ?

(stalesz) #2

Jeśli już to nie Combofixem,przeskanuj Malwarebytes,najpierw go aktualizuj.Nie pomoże to zrób OTL i wrzuć loga do działu Bezpeczeństwo na www.wklej.to Sprawdż indeks wydajności -Panel sterowania /System oraz uruchom Menadżera zadań i sprawdż użycie procesora,RAM.

(system) #3

ComboFixem na pewno nie! Powtórz naprawę z płyty instalacyjnej, pod warunkiem, że klawiatura jest podłączona do komputera przez gniazdo PS2, a nie USB. W pierwszej fazie, po ukazaniu się uwag co do czynności ponaprawczych, jeśli nie ma pozycji na czerwono (żółte nie mają znaczenia), kontynuuj. Tyle na początek.

(Piotrkijak) #4

Chesz, to przeskanuj combofix'em. Tylko żeby potem płaczu nie było, jak rozwali Ci system i reinstalację systemu będziesz musiał zrobić... Najlepiej przeskanować system w awaryjnym z obsługą sieci przy użyciu doktor web, albo MBAM.

(Jerzy23k) #5

Spróbuj z punktów przywracania przywrócić do stanu, gdzie takich rzeczy nie było.