Opcja Napraw z płyty Windows 7

Witam. Mam następujący problem coś popsuło się w systemie po po starcie systemu i co kilka min dostaje komunikat “Menadżer okien pulpitu - zatrzymano działanie i zamknięto” I Jakas komunikat z “Wyślij informacje” nie działa przeźroczystość paska start to całe Aero i co jakiś czas kompozycja sama na chwilę zmienia mi się na styl klasyczny ala win98.

Myślę skorzystam z opcji Napraw z płytki Win7 ale gdy wybieram Napraw dostaje komunikat, że nie może naprawić, że jeśli do komputera podłącozny jest jakiś aparat fotograficzny czy coś żebym go odłączył i spróbował wtedy. Tyle że nic takiego nie jest podłaczone poza podstawowymi rzeczami klawiatura mysz.

Nie wiem co jest nie tak.

Jakies propozycje ?

Sprawdzić komputer jakimś ComboFixem czy cos ?

Jeśli już to nie Combofixem,przeskanuj Malwarebytes,najpierw go aktualizuj.Nie pomoże to zrób OTL i wrzuć loga do działu Bezpeczeństwo na www.wklej.to Sprawdż indeks wydajności -Panel sterowania /System oraz uruchom Menadżera zadań i sprawdż użycie procesora,RAM.

ComboFixem na pewno nie! Powtórz naprawę z płyty instalacyjnej, pod warunkiem, że klawiatura jest podłączona do komputera przez gniazdo PS2, a nie USB. W pierwszej fazie, po ukazaniu się uwag co do czynności ponaprawczych, jeśli nie ma pozycji na czerwono (żółte nie mają znaczenia), kontynuuj. Tyle na początek.

Chesz, to przeskanuj combofix’em. Tylko żeby potem płaczu nie było, jak rozwali Ci system i reinstalację systemu będziesz musiał zrobić… Najlepiej przeskanować system w awaryjnym z obsługą sieci przy użyciu doktor web, albo MBAM.

Spróbuj z punktów przywracania przywrócić do stanu, gdzie takich rzeczy nie było.