Opcje Eksploratora plików w Ustawieniach

image

Witam!
Mam pytanie: czy jest możliwe dojście do tych opcji poprzez te nowe Ustawienia, nie Panel Sterowania, a Ustawienia w trybie Modern UI.


O te Ustawienia chodzi. Kiedy w wyszukiwarce po lewej na górze wpiszę „Opcje Eksploratora plików”, to mi podpowiada ten aplet.

Wiem, można dostać się do tego wpisując komendę

control folders

W oknie pod:

ctrl+R

Jednak jestem ciekawy, czy te opcje tam się - w tych „nowych” ustawieniach znajdują?

Podejrzewam, że nie znajdują - jak wiele innych. Nawet control jest zubażany z wersji na wersję i niektóre opcje można zmienić już tylko ręcznie w rejestrze.

OK, może kiedyś Panel Sterowania zniknie i wszystko przeniosą do Ustawień. Zawsze można skorzystać np. z Winaero Tweaker’a.

Pewnie zniknie, ale wszystkich na pewno nie przeniosą. Już dawno by to zrobili. To naprawdę nie jest wyczyn, ani nie jest kosztowne dopisać opcję taką a śmaką, tu i tam w menu, mając szczegółową dokumentację nowotworu jakim jest rejestr. GUI Windowsa z wersji na wersję cofa jest zubażany, a nie rozbudowywany.

Przepraszam, że to napiszę, ale jak to widzę to nie wiem co robić, dlaczego ciągle na tych zdjęciach widać tego paskudnego chomika? To nie jest dobry serwis, bo możesz mieć złośliwe oprogramowanie. Już Ci to pisałem w którymś poprzednim poście lub na innym koncie, bo jedno skasowałem. Także rada taka jest moja, żebyś usunął chomikuj.pl z komputera.

Chomikuj i złośliwe oprogramowanie? Chyba tylko wtedy gdy instalujesz gołe_kobiety_za_darmo.exe

A co Ciebie to obchodzi, jego komp, to jego problem w razie infekcji. :smiley:

1 polubienie

W JavaScript napisz skrypt na rozmazywanie prawej części obrazu tak by robiła się „brązowa” plama.

Ta opcja jest np po otwarciu Kosza, trzy kropki i na dole opcje folderów.
Eksplorator plików - trzy kropki i Opcje.

Autora tematu pytał o owe ustawienia w aplikacji Ustawienia.

Temat do zamknięcia… Już wszystko wiem.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.