Opcje językowe, denerwująca automatyczna instalacja

Hej,

Otóż zainstalowałam Windows 10 jako aktualizację Windows 7 z obrazu ISO. Używam angielskiej wersji interfejsu, bo wolę mieć system i programy w jednym języku, no ale to mało ważne, wiem. :stuck_out_tongue: Problem w tym, że jako język do wprowadzania znaków wybrałam polski (już przy instalacji Windows 7), po aktualizacji system ten za wszelką cenę chciał doinstalować pakiet języka polskiego automatycznie, ale coś nie mógł - za to zwracał durne powiadomienia co jakiś czas. 

Zdenerwowałam się, więc chciałam zainstalować ten pakiet, by te powiadomienia przestały mnie drażnić.

W ustawieniach języka pobrałam pakiet, ale system nadal chciał coś “dodać”, więc powiadomienia nie znikały… Zmieniałam język na polski, to też nie pomogło, po kliknięciu w dymek o rozpoczęciu pobierania, a nie jak dotąd - o błędzie ujrzałam to okno http://i.imgur.com/kIHjPoh.png

To te trzy rzeczy próbują się pobrać, a nie mogą… Ręcznie klikając “pobierz” również od razu zwraca błąd, macie na to jakąś radę? :slight_smile:

 

PS nie chodzi o to, że ja chce to zainstalować, wystarczy mi jak system przestanie tego cały czas próbować.

PS 2 opcja “więcej szczegółów” nie pokazuje żadnych szczegółów.