Opcje paska pulpitu

Czy może ktoś wie po co jest zakładka “opcje paska pulpitu” w munu start => ustawienia => a teraz uwaga trzymając CTRL nacisnąć pasek zadań i menu start ? Czy da się to jakoś wykorzystać, dlaczego jest pusta?


:arrow: Problemy


fiesta

Możesz jaśniej bo głowię się o co ci chodzi i jakoś nie mogę wpaść na to. O jakim systemie mówisz?? :?

ja też niezbyt pojmuję co ty gadasz

Psocie chodzi o to, że po wejściu w Start->Ustawienia->Pasek zadań (i tu klikamy równocześnie przytrzymując CTRL) ukazuje się nam trzecia, dodatkowa zakładka (normalnie nie występująca) pod tytułem “Opcje paska pulpitu”. Jest ona jednak nie aktywna w żadnym polu (mimo, że potencjalnie byłoby tam co robić).

Takie coś jest w Winie 98, nie wiem jak jest w XP - bo go nie mam. Powód? Jest to jedna ze słynnych niedoróbek twórców programu, widocznie pierwotne zamiary poszły na manowce, lub też najzwyczajniej o tym zapomnieli. :stuck_out_tongue:

Jak zaczynałam swoją przygodę z kompem (na extra kursie), to na którejś z kolei lekcji dostałam od wykładowcy ksero (co najmniej kilka stron) windowsowych “potknięć”. 8)

No właśnie w Windowsie xp tego nie widzę. Na tyle zrozumiałem kolegę i tam sprawdzałem. :smiley: