Open Office

Mam dwa pytania

Co zrobić aby dokumenty w m word itp otworzyć w open office

oraz co potrzebuje do oglądania tv na komputerze

OpenOffice otwiera dokumenty Microsoft Word (.doc)

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Wiem że otwiera :lol: ale jak mi jak śćiągne dokument z netu pyta sie tylko o rodzaj czcionki a potem mi otwiera dokument i widze same 0000000000

:lol: no w każdym razie poprawiłeś mi humor na rano :slight_smile:

A wracając do twojego pytania to coś dziwnego dzieje się z tym twoim OO. Normalnie powinien pliki worda otwierać bez większych problemów.

Być może masz coś w ustawieniach ale nie wiem co to może być. Może sciągnij i zainstaluj OO jescze raz :shock:

Jeśli chodzi o oglądanie tv na kompie to wystarczy najzwyklejsza karta telewizyjna dostępna w każdym sklepie koputerowym lub na allegro. Ceny różne od kilkudziesięciu do kilkuset zł - zależy od firmy i wyposażenia :slight_smile: (mówię o wersji wewnętrznej na złącze PCI)

Można nawet kupić kartę telewizyjną na USB ! :slight_smile: cena powyżej 200 zł ale nie trzeba grzebać w kompie. Na temat jakości obrazu z takich kart nie wiem niestety nic bo nie posiadam :stuck_out_tongue:

Niestety ale OO nie otwiera 100% dokumentów zrobionych w Wordzie dla pewności ściągnij przeglądarkę Word Viewer (bezpłatna) i ona powinna ci wszystko otworzyć http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=33&id=857

Gilberss

Konkretny ma być,OTy kosmos.JNJN