OpenOffice Professional - problemy, pytania


(aero) #1

A ja mam pytanie odnośnie legalności Open Office box profesional którą dostałem w nagrodę, na pudełku jest napisane zainstaluj w firmie bądź instytucji, czy w domu też mogę tej wersji profesjonalnej używać ?


(boczi) #2

Możesz. Osoby prywatne także mają taką możliwość oczywiście.

http://www.ux.pl/openoffice/?page=porownanie


(pysiu) #3

Jak bedziesz rejestrował te wersje to wpolu nazwa firmy wpisz Imię i Nazwisko a w pozycji nip - nic nie wpisuj ważne aby dobrze dane podać i kod oraz maila na te dane bedą przychodzić płyty przez rok z uaktualnieniami :stuck_out_tongue:


(aero) #4

:x

Ja zostawiłem miejce puste tam gdzie miałem wpisac firmę, natomiast wszystkie dane podałem w odpowiednim miejcu, imie nazwisko, i adres zamieszkania :slight_smile:


(pysiu) #5

a gdzie masz te pozycje bo na stronie nie ma

http://www.ux.pl/openoffice/?page=reg

bo tu gość z firmy kazał sie zarejstrować :slight_smile:


(aero) #6

:x

yhy czyli ja wszytsko wypełniłem poza i nie wpisałem imienia i nazwiska :glupek: Mogę to wypełnic jeszcze raz ?? :oops:


(pysiu) #7

zadzwoń dowiedz sie


(Marsmo) #8

ie7 - żaden głupek emotkowy z Ciebie, bo moim zdaniem wszystko jest OK i nie ma potrzeby wypełniania tego ponownie.

Postąpiłeś wg mnie prawidłowo.

Zwróć uwagę, że strona będąca odniesieniem do rejestracji jest głównie ankietą użytkownika opracowaną na potrzeby marketingowe.

Dla Ciebie najważniejsze jest wypełnienie adresu e-mail i wprowadzenie kodu aktywacji pomocy technicznej, ze względu na to by mieć pełne wsparcie techniczne. Zresztą tym się m.in. różni ten produkt od darmowej wersji LGPL.

Zresztą poczytaj sobie FAQ

http://www.ux.pl/openoffice/?page=faq#20

A te wszystkie zabawy z "firmą" i "NIP-em" są na potrzeby ewentualnych wątpliwości rachunkowo-podatkowych dla podmiotów prawnych/gospodarczych!

Jak się mylę, to mnie poprawcie! 8)


(Asterisk) #9

No niezupełnie tylko.


(Marsmo) #10

No jest to zrozumiałe... o firmach nie bylo mowy, a jedynie o naszym koledze ie7... :lol:

Dlatego też stwierdziłam, że ie7 może spac spokojnie, bo żadnej firmy nie reprezentuje, a Jego obawy wynikały tylko z tego - że być może źle wypełnił ankietę na potrzeby prywatne.


(pysiu) #11

a ty zawsze się musisz wymądrzać i negować wszystko gość wyrażnie stwierdził telefonicznie ze pozycję nazwa firmy użytkownik domowy podaje nazwisko i imię w celu identyfikacji aby były pełne dane do wysyłania płyt z uaktualnieniami .


(squeet) #12

Wydzielono z tego tematu


(aero) #13

dzieki za dotychczasowe informacje, zapytałem się u źródła , czyli w pomocy technicznej, dodatkowe dane dopisali już do bazy :slight_smile: Wystarczył jeden email i po sprawie :slight_smile: