OpenOffice - różnice wersji

Witam!

Czy możecie doradzić którą wersję OpenOffice najlepiej zainstalować i użytkować? Dotychczas posługiwałem się wersją unixową, ale przestała działać i teraz mam problem z jej usunięciem z komputera…

Będę wdzięczny za opinie użytkowników tego programu.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Aragura

Zobacz Alternatywy dla Microsoft Office

Pozdrawiam

Bardzo dziękuję za podanie źródła wiadomości! !!

Złączono Posta : 02.03.2007 (Pią) 9:51

Artykuł bardzo dobry. Niemniej, należałoby zwrócić uwagę potencjalnym czytelnikom, na pułapkę programu OpenOffice. ux.

na czym to polega - wyjaśnię na mojej przygodzie z tym programem pobranym z Waszej strony w wersji bezpłatnej (?), dla domowego użytkownika. Po zainstalowaniu i jednomiesięcznym użytkowaniu nie miałem do programu zastrzeżeń. Ba. byłem bardzo z niego zadowolony, aż do momentu, kiedy program przestał funkcjonować i chciałem go ponownie wgrać do swojego komputera. I tu zaczęły się przysłowiowe schody. Próba ponownej instalacji była niemożliwa bez uprzedniej deinstalacji poprzedniej wersji (tej nie działającej!), a próby pozbycia się go z panelu sterowania kończyły się niepowodzeniem (nie ma możliwości uruchomienia: “Usuń program”! !!

"Jeśli mój dotychczasowy program nie działa, to powinienem ponownie zainstalować wersję poprzednio przeze mnie używaną. Jeśli mam z tym problem, to tylko mogę skorzystać z ich “Pomocy technicznej”, która jest dostępna JEDYNIE DLA PŁATNEJ WERSJI PROGRAMU! !!

1.zakup wersji odpłatnej i wówczas mógłbym skorzystać z “Pomocy technicznej”,

  1. Pozostawić w swoim komputerze bezużyteczną wersję tego programu, a wówczas pozbywam się możliwości instalacji innej niż ux wersji OpenOffice ( !!

  2. Sformatować dysk systemowy i w ten sposób pozbyć się tej wersji OpenOffice.ux

Przyznaję, że takie potraktowanie wzbudziło we mnie niechęć do producenta. Nie mam zaufania do kogoś, kto podstępnie chce zmusić mnie do zakupu swego produktu.