OpenOfice 2.2 - błędy instalacji

Brak na forum informacji o błędach instalacji na Win 95. Można zainstalować ale nie można otworzyć aplikacji z powodu:

Jak rozłaczyć te pliki po instalacji. Rozłączają się narazie po deinstalacji OpenOfice. Zależy mi na rozwiązaniu bo nie warto inwestować w kopm z 1995r z procesorem 160 mHz, który pełni funkcję maszyny do pisania.

Będę wdzięczny za podpowiedź :slight_smile: Dziwne jest w tym jeszcze jedno. Płatny pakiet Office chodził na nim bez zarzutu. :smiley:

Nie chodzi tu o “rozłączanie” w tego słowa znaczeniu.

Po prostu plik SAL3.DLL próbuje wykonać procedurę “Is DebbugerPresent”

której nie ma w KERNEL32.DLL Dzieje się tak ponieważ procedura ta została zaimplementowana w późniejszych wersjach Windows.

słuchaj pod windows 95 jest tylko starszy office:

chociaż na portalu DP pisze w wymaganiech:

z innego forum:

Serdeczne dzięki za podpowiedź. A może Grzegorzu wiesz skąd ściągnąć to niezbędne

Wolałbym instalować nowszą wersję OO tym bardziej,że juz ją przeniosłem i rozpakowałem na ten komp, który nie ma połączenia z netem. =D>

Link Do DCOM95

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=d7a4de78-81a9-4db7-beb6-84ff99342172&displaylang=en

Dzięki za linka Jax-MK - zainstalowałem moduł Dcom95 na win95 ale! !!

nic to nie pomogło - dalej zgłasza ten sam błąd. Będę próbował w takim razie ze starszą wersją Oo 1.1.

Może jest na forum ktoś, komu udało się przede mną - to proszę niech się odezwie ![-o<

Chciałem zwrócić uwagę na to że na vortalu DP znajduje się błąd dotyczący wymagań OOo w wersji 2.2.1.

Czytając plik README można zauważyć że program wymaga okienek od wersji 98 w górę. Znaczy to że Win95 nie jest już obsługiwany.