[openSUSE][KDE] - artefakty przy próbie dodania panelu

Witam,

otóż mam następujący problem: przez przypadek usunąłem z pulpitu tackę systemową. Teraz, gdy próbuję ją dodać: Desktop > Dodaj panel > Default panel, wszystko się sypie. Coś się wysuwa z góry ale nie wiadomo co, bo widać same artefakty, a później wygląda to tak jakby się restartowało całe środowisko. Po za tym wszystko działa bez żadnych problemów (przynajmniej na razie nic nie zauwayzyłem).

Dodam, że mam zainstalowane sterowniki od karty graficznej, według tutoriala z tej strony: http://www.susek.info/article/Instalacja-sterownikow-do-kart-ATI-AMD-Radeon.shtml

PS. W sprawach linuxa jestem początkujący, więc prosiłbym o w miare dokładne wytlumaczenie co i jak. :slight_smile:

PS.2. Żeby nie zakładać kolejnego tematu: W jaki sposób włączyc automatyczne montowanie partycji NTFS, które zostały mi po Windowsie?

Spidy ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif