Opera 10.51 - cyklicznie występuje błąd

Witam. Problem pojawil się dopiero po zaktualizowaniu opery do 10.51. Co jakiś czas, ok. godziny, w operze występuje błąd i jest zamykana, przy czym nie chodzi o problem ze stronami, zwis pojawia się nawet kiedy opera jest zminimalizowana z oknem szybkiego wybierania.

Ja bym zrobił tak :wink: Całkowita dezinstalacja, łącznie z wszystkimi katalogami dla pewności skan antywirusem. Dopiero potem instalacja od początku.

Zrobilem reinstalacje i zobacze, czy cos to da.

Zrób to prawidłowo: odinstalowanie-przegladarki-opera-t76424.html

Przeczytałem instrukcję jak całkowicie odinstalować operę, tylko prosze o pomoc, jak usunąć wpisy w rejestrze w windows 7.

Przeczyść komputer Ccleanerem - opcja Cleaner i Rejestr, jak boisz/nie umiesz ręcznie to zrobić.

Odinstalowałem operę, usunąłem katalog opery z program files i z danych aplikacji, wyczyściłem rejestr ccleanerem i zainstalowałem ponownie. Na razie nic złego się nie dzieje. Zastanawia mnie jedna rzecz - czy te błędy mógł powodować podmieniony przeze mnie plik urlfilter z portalu24? Jego ostatnia wersja jest z 12 marca, więc może najnowsza wersja opery ma z tym problemy?

Dodane 03.04.2010 (So) 11:36

Niestety nawet całkowita reinstalacja nie pomogła. Opera zwiesza się co pewien czas, przy czym nie ma znaczenia otwierana strona, potrafi zwiesić się nawet wtedy, gdy jest zminimalizowana na pasku zadań.