Opera 10 a dodawanie komentarzy na vortalu DP

Witam i pozdrawiam

Zwracam się z pytaniem do użytkowników przeglądarki Opera 10.00 bulid 1750 final

Czy i wy macie problem z dodawaniem komentarzy pod artykułami na vortalu Dobre programy korzystając z nowego wydania Opery bo ja tak?

Od kiedy wprowadzono nową szatę vortalu Dobre Programy to jest problem z dodawaniem komentarzy z Opery 10. Czy można coś z tym zrobic? Czy poczekać aż administrator strony usunie ten problem (bo mam takie podejrzenie że admin blokuje Opere 10, pod innymi przeglądarkami nie ma z tym problemu)?

Ani pod innymi przeglądarkami nie ma problemu, ani pod operą 10. Sam używam i normalnie dodaję. Możliwe, że tylko Ty masz ten błąd…

Ten problem byl juz kiedys poruszany.

W dziale Linux’a dodaje, ale w news’ach to już nie moge.

Pozdrawiam.

Również moje komentarze nie wchodzą. Prawdopodobnie zablokowana zawartość #-o

Nie potwierdzam - sprawdziłem. Wpis (przynajmniej u mnie) pojawił się po dodaniu - po odświeżeniu strony.

http://www.dobreprogramy.pl/Witamy-na-s … 14136.html

Potwierdzam post Agatona działały komentarze na operze 10 jeszcze w wersji RC1.

Faktycznie po odświeżeniu strony coś zaskoczyło i komentarz został dodany…

szkoda tylko że kombinować trzeba;/

Owszem w RC1 działało wszystko w miarę ok ale w edycji finalnej są problemy. Konsola błędów wywala błędy podczas próby dodawania komentarzy

Moje komentarze się pojawiają, zarówno jak zalogowany jak i nie.

Cały czas próbujemy wychwycić moment w którym problemy z Operą się pojawiają, bo niestety wygląda na to, że jest to zjawisko losowe i u jednych dana funkcja działa poprawnie a u innych nie. Jeśli macie logi z konsoli błędów - bylibyśmy wdzięczni za wysłanie ich na adres admin@dobreprogramy.pl albo bezpośrednio do mnie tja@xenium.pl.