Opera 10 I Dobre Programy

Mam problem w najnowszej operze 10 , nowy wygląd tego portalu ( dobre programy ) narobił mi zamieszania małego,nie które zakładki zasłaniają mi np. nazwę programu który zamierzam ściągnąć,dodam że na FF czy Chrome wyświetlają wszystko OK.

Ma może ktoś na to poradę.

Z góry dzięki

Ja pobieram normalnie, jednak nie moge dodac żadnego komentarza.

Próbowałem dodać w IE 6, to znowu nie moge, bo pisze że nie jest to nowoczesna przeglądarka. Używam mojej kochanej Opery 10, czyli bardzo nowoczesnej i znowu źle “i tak w koło Macieja” :).

Pozdrawiam.

P. S. Jak dla mnie, za dużo jest javascryptu.

Potwierdzam, również nie mogę dodać komentarza spod Opery 10.

Też używam najnowszej 10 i z tego co wyczytałem wysyła komentarze tylko nie pokazuje że komentarz zostanie dodany i musi go moderator zatwierdzić czy jakoś tak.

Nie potwierdzam. :stuck_out_tongue:

Natomiast powiększenie strony głównej do 120% powoduje, że nie mieści się ona na ekranie laptopa. :?

@wiking: Czy mógłbyś przestać screenshota na tja@xenium.pl? Osobiście mam finalną Operę i nie widzę, aby strona się rozwalała pod nią. Będę wdzięczny :slight_smile:

Nie wiem skąd macie te problemy. U mnie można dodawać komenty i jest tak jak pisze powyżej kolega leda79.

Może poprawili już ten błąd (bo jeśli wysyłasz komentarz jako zalogowana osoba, w rzeczywistości moderator nie musi go zatwierdzać).

Już doszedłem dlaczego mi przekłamywała na nie których stronach , opcja DOPASUJ DO SZEROKOŚCI coś szwankuje w tej wersji opery , po jej wyłączeniu wszystko działa ok.

Ja również mam problemy z dodawaniem komentarzy spod opery na dobrych programach:/