[Opera 10]Zacinające się filmiki z YouTube oraz transmisje

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Od razu przejdę do rzeczy :slight_smile:

Filmiki, które oglądam na YT długo się ładują (buforują), a co za tym idzie, nie ma płynnego odtwarzania. Muszę chwilę poczekać, aż film się załaduje, co czasami jest bardzo irytujące.

Tak samo dzieje się również, gdy oglądam jakąś transmisję na żywo (np. na stronie www lub w programie SopCast). Co chwilę buforowanie, co chwilę przerywa… już nie mam siły na to.

Czyściłem “śmieci” w Windowsie CCleanerem i innymi tego typu programami oraz czyściłem historię przeglądania, ale nic to nie pomogło.

Trochę danych:

internet - 1mb/s od TP (kiedyś nawet na 512k/s większość płynnie chodziła!)

przeglądarka - Opera 10

system - Windows 7 RC (na XP raczej nie miałem tego problemu)

Dodam jeszcze (choć nie wiem, czy to ważne), że np. pliki ściągają się z prawidłową prędkością (140kb/s).

Czy macie jakieś pomysły na rozwiązanie tego, jakże denerwującego, problemu? Jest to dla mnie dość ważne.

Pozdrawiam i życzę przyjemnego weekendu! :slight_smile:

Jakub :slight_smile:

też mi się wiechają filmiki na YT od jakiegoś czasu, mam xp

mysle ze wina lezy po stronie flash playera

Możliwe ze poprostu sciagasz filmy z serverów gdzie mają za słabe łącza zebu uciagnac caly ruch sieciowy.

Ale ja nie ściągam tych filmików, tylko po prostu oglądam. Nie wiem co się dzieje. Też podejrzewałem o to Flash Playera, ale czemu on miałby być winny, skoro odtwarza film? Wydaje mi się, że coś jest albo w systemie, albo z łączem. Nie mam pojęcia.

Oglądając filmy ściągasz je do katalogów tymczasowych :wink:

Może przeinstaluj flasha.

Przeinstalowałem Adobe Flash Player, Adobe Shockwave Player i Javę, i wszystko ładnie wróciło do poprzedniego stanu :slight_smile:

Dziękuję wszystkim za pomoc :slight_smile:

Moderator: Do zamknięcia.