Opera 11 problem z wtyczką Image Preview Popup

Witam.

Mam problem z Operą 11 i wtyczką Image Preview Popup. Jeszcze parę dni temu wtyczka ta działała idealnie. I nagle (bez powodu działać przestała). Gdy najeżdżam na róg obrazka nie powiększa się on tak jak było kiedyś. Przeglądarka w ogóle nie reaguje. Wygląda to tak jakby wtyczka była wyłączona - jednak wtyczka ma status “włączonej”. Odinstalowałem wtyczkę i zainstalowałem jeszcze raz ale to nic nie pomogło. Jakieś rady? Szukałem odpowiedzi na sieci, ktoś coś zawile tłumaczył o włączeniu/wyłączeniu jakiś filtrów ale niewiele z tego zrozumiałem.

Pozdrawiam.

U mnie działa bez problemów (O 11.01#1190) , zmieniałeś coś w preferencjach rozszerzenia ?

Nie zmieniałem. Ja właśnie nawet szukałem opcji jak dostać się do konfiguracji wtyczki ale nawet nie wiem jak tam wejść. Wchodzę w menu - rozszerzenia - zarządzaj rozszerzeniami i widzę tylko, że wtyczka jest włączona. Jednak nie działa. :confused:

U mnie również działa prawidłowo na finalnej 11.01. Wejdź w menu Opery>Rozszerzenia>Zarządzaj rozszerzeniami i naciśnij ikonę klucza obok rozszerzenia Image Preview Popup, wybierz preferencje. Zjedź na dół i wybierz Reset All filters.

Jeśli nie pomoże, winą można obarczyć jakiś dziki filtr reklam(np. jakiś urlfilter) lub inne rozszerzenia, które nie współpracuje z Image Preview Popup(w tym celu będziesz musiał wyłączyć wszystkie rozszerzenia ręcznie i sprawdzić czy któreś go nie blokuje). Mogłeś też coś namieszać w ustawieniach przeglądarki lub w opera:config - ciężko powiedzieć…

Spróbuj odinstalować, zamknij Operę i zainstaluj ponownie (też miałem z niektórymi rozszerzeniami kłopoty, ale nie w najnowszej wersji O).

Właśnie podobne rozwiązanie znalazłem na innym forum. Jednak u mnie jest problem - nie ma żadnego kluczyka obok rozszerzenia. Jest tylko sama ikona i nie mogę wejść w ustawienia wtyczki. :confused:

Po prawej stronie:

wyłącz------ odinstaluj------ Kółko zębate

Można wypakować 7zipem sam skrypt z rozszerzenia- usoPreviewPopup.js > i wkleić w swój folder skryptów ,z tym że nie będzie ustawień ,jednak funkcjonalność się nie zmieni.