Opera 11 - przycisk "wstecz" nie przenosi do stron google

Tak na fali problemów z nową Operką :slight_smile:

Gdy wpiszę coś w googlach i przejdę do którejś ze stron z wyników wyszukiwania, to później kilikając wstecz (albo gest myszy) nie przenosi mnie na stronę google z wynikami tylko jakby odświeża z powrotem stronę na której jestem. Ewentualnie jak kliknę wstecz więcej razy to przenosi na stronę, która była przed googlami. Troszkę to wkurzające jak przegląda się więcej stron z wyników wyszukiwania. W preferencjach nie znalazłem niczego co by za to odpowiadało. Wie ktoś o co chodzi i jak to naprawic?

Wpisz w pasek adresu

opera:config

następnie w szukajce: History Navigation Mode

ustaw na 3 i zapisz

ustawiłem, zapisałem, tylko teraz cofa mnie na stronę googla z wpisanym słowem które chcę wyszukać, nie z wynikami (albo na stronę głowną google jeśli jestem zalogowany na gmailu)

Co ciekawe, jeśli w tym momencie kliknie się “dalej” to potem znowu nie cofa się na strony googla

Spróbuj ustawić na 2.

próbowałem jak nie wyszło mi z 3. Przy wpisaniu 2 cofa na pustą stronę google (z pustym okienkiem wyszukiwania)

Dodane 19.12.2010 (N) 14:33

Poszperałem trochę na forach Opery i chyba znalazłem :slight_smile: jednak jest to rozwiązanie typu “coś za coś”.

Do tej pory na Googlach miałem w preferencjach “Maskuj się jako Firefox” (chodziło o nowy layout Google grafika, nieobslugiwany przez operę). Po zamianie na “przedstawiaj sie jako Opera” wszystko działa, ale layout Google grafika jest stary… chyba tyle w temacie

Gdyby ktos miał jakieś info jak inaczej to rozwiązać, niech da znać :slight_smile: