Opera 12 "wewnętrzny bład komunikacji"

Witam od 2 dni nie mogę otworzyć żadnej strony na operze 12 wyskakuje komunikat “wewnętrzny błąd komunikacji” Czy ktoś wie co może być tego przyczyną? Dodam że odinstalowywałem ją i na nowo instalowałem i to samo się dzieje. Bardzo mi zalęzy na tej wersji bo ta najnowsza nie ma takiego paska zakładek jak miała 12 w nowej widac zaledwie kilka zakładek.

Odinstalowałeś program, ale może został stary profil i w tym może być przyczyna problemu.

W pasek adresu wpisz: opera:about

Będziesz miał podane ścieżki do folderów z profilem.

Zamknij przeglądarkę i foldery przenieś innej lokalizacji, a następnie sprawdź czy nadal występuje ten problem.

Nie kasuj tych folderów, bo w nich są zapisane zakładki, notatki, hasła itp.

Jak odinstalowywałem opere to wraz z ustawieniami ale efekt był ten sam także nie wiem co się

dzieje

Dodane

Już udało mi się rozwiązać problem dzięki chodziło o serwer proxy

___________________________________________________________________________________________

Proszę korzystać z opcji Edytuj, zamiast pisać post pod postem.

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Od wersji Opera 19.0.1326.63 dostępny jest już pasek zakładek, który trzeba włączyć w ustawieniach.

Zgadza się jest pasek w 19 ale to nie jest taki jak w 12 że można było sporo zakładek mieć pod ręką w 19 widocznych jest zaledwie może z 5. Dodatkowo w 19 nawet nie ma opcji dodania strony do zakładek 

W Operze 19 masz jeszcze coś takiego jak “Ulubione” (serce w pasku adresu), które jest wg mnie nawet wygodniejsze niż pasek zakładek.