Opera 22.01471.70, brak kanałów RRS, brak zakładek

Cześć, zainstalowałem nową Operę 22.01471.70 i nie mogę w niej odnaleźć kanałów RRS zakładek i paru innych funkcji, jak z nich korzystać w najnowszej operze.

dedes22, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Ad.1 Domyślnie nowa Opera nie ma w standardzie obsługi RSS-ów. Trzeba by było poszukać RSS w postaci rozszerzenia.

 

Ad.2. W Operze 22.0.x jest tylko tzw pasek zakładek na którym można je umieszczać. Brak jak na razie menadżera zakładek.

 

Ad.3. Nie ma.

 

Ad.4. Ctrl + powiększamy stronę Ctrl - pomniejszamy, Ctrl +0 wracamy do oryginalnych rozmiarów.

 

Ad.6  Nowa Opera jest jak na razie tylko 32 bitowa więc będzie potrzebowała javy w wersji również 32 bitowej.

 

 

W systemie 64 bitowym możesz zarówno instalować i korzystać z programów 64 jak i 32 bitowych.

Ale jak istnieje wersja na 64-bity to instalować 64-bitowy program ?

Z tego co widzę to mam zainstalowaną jave, jak sprawdzić ile ona jest bitowa ? W panelu sterowania nie mogę się doszukać ?