Opera 7.54 a emotikony

W opisie do Opery 7.54 można przeczytać m.in coś takiego :

"Wiele zmian w kliencie poczty

-nowe, rozbudowane zabezpieczenia atyspamowe

-wsparcie RSS 09x, 1.0, 2.0

-emotikony"

A czy może ktoś wie, jak (gdzie lub skąd) zainstalować w Operze emotikony ?

pozdrawiam

W Operze nie trzeba instalować “buziek” są ładowane razem ze skórką, jeśli dana skórka nie ma emotikonów to wtedy wyświetlane są te z domyślnej skórki.

W panelu poczty kliknij na “Widok” --> “Wyświetlanie” i zobacz czy masz zaznaczone “Włącz graficzne emotikony”

:lol: Witam i dzięki za reakcję.

:cry: Mam ustawione “Włącz graficzne emotikony”, ale i tak (bez względu na skórkę nie wyświetlają mi się emotikony…szkoda.

pozdrawiam

emotki w Operce wyswietlają się w mailach!! klient poczty je obsługuje!! więc jak piszesz za jego pomocą wiadomość to możesz używać tego typu dodatków :slight_smile: :frowning: :wink: etc. taki sam będzie efekt jak otrzymasz maila z emotkami!! 8)

:frowning: No nie wiem. Wysłałem do siebie e-maila z innego programu pocztowego, w którym mam emotki, ale przyszło tylko tak : -), -D…etc.

Na to wygląda, że nie koniecznie mogę wysyłać e-maile (brak jest ich też na panelu)… :cry:

pozdrawiam

dziwne :roll: u mnie emotki w mailach działają !!

mógłbyś rozwinąć tą wypowiedź :slight_smile:

Jasne, sorry, Chodziło mi oczywiście, że nie mogę wysyłaś e-maili i wstawaić do nich “buziaczków” :lol: , tak jak tutaj np. Po prostu brak jest ich i na pasku narzędziowym w poczcie.

pozdrawiam

emotki w Operze musisz wprowadzać z klawiatury!! : ) : -D etc. z tym, że bez spacji oczywiście!! :smiley:

szkoda… :? szczególnie, że nie pamiętam, jak to się pisało z ręki…człowiek leniwy się robi. A nie można czegoś tam doinstalować ?

Zdaje się, że nie.

:roll: szkoda… a może ktoś ma ściągę ? No taką do pisania emotek z ręki ? Byłbym wdzięczny !!

Od pewnego czasu nie wklejają się emotikony na forum z komputera, do tekstu gdy je wybieram :frowning:
Także zaznaczam tekst, wybieram pogrubienie i nic się nie dzieje😡
Proszę o pomoc?

Co ma piernik do wiatraka, Opera 7.54 od dawna nie nadaje się do współczesnej poczty i internetu.

Jak emotikona jest przerabiana na grafikę to jej nie pochylisz (można próbować dodać transform: skew(13deg) do stylów własnego forum) ani nie pogrubisz (tu pewnie CSS może tylko zrobić owalną emotikonę ale nie pogrubioną).