OPERA 7.54 integracja z Stardownloander

(Meki777) #1

Jak zintegrować Stara z Operą 7.54? Po zainstalowaniu i wybraniu z Opery czegoś do ściągnięcia Star nie włącza sie. Proszę o radę jak to poprawić. :smiley:

(Dragonlnx) #2

W ustawieniach star'a maasz z czym ma integrować ...

Restartowałeś system ? :wink:

(Meki777) #3

Wpisałem z czym i nic. Tak jakby nie chciał działac z ta wersja Opery.

(system) #4

czy w menu plik>opcje>integracja masz zaznaczone "integruj z opera"????

Musi dzialac. U mnie chodzi normalnie

(Meki777) #5

Tak. sprawdzalem.

(Coris Latex) #6

A masz wersje PRO czy FREE ? Bo wersja FREE niestety nie integruje się z Operą :frowning:

(Meki777) #7

Wersja 7.54 kompilacja 3865a. Czy to PRO - nie wiem.

(boczi) #8

Sprawdza jaką masz wersję stardownloadera... help->about

(Meki777) #9

Star wersja 1.43

(system) #10

to sproboj w operze narzedzia>preferencje>typy plików kliknij 2 razy na typ pliku (na poczatek sproboj te z rozszerzeniem .mp3 .mp2) i tam na samym dole zaznacz "uzyj nastepujacej wtyczki". jak to rozwiniesz to powinno sie pojawic "Star Downloader NS6/Opera Plugin". w przypadku innych plikow postepuj tak samo. jesli nie zadziala lub nie bedzie takiej wtyczki to sam juz nie wiem co Ci moze pomoc.

Pozdrawiam

(Meki777) #11

nie pojawia sie - jest natomiast getright. I nic innego. Jak to zmienic?

(system) #12

odinstaluj get righta bo pewnie masz go ustawionego jako domyslny akcelerator pobierania plikow.

tak na marginesie get right jest cienki, star jest duzo lepszy

(Meki777) #13

Nie mam dawno get righta. Juz dawno odinstalowalem.

(system) #14

to sproboj w tym samym oknie zaznaczyc "otworz za pomoca innej aplikacji' i tam wybierz stara

(Mete3ro) #15

jak klikniesz na linka to wyswietla sie okienko pobierania z opery i tam klikasz na "zmień" i na dole tego okienka klikasz na "uzyj wtyczki" i jesli w starcu masz zaznaczoną integracje z opera to powinienes go miec tam do wyboru :smiley:

(Meki777) #16

od razu wchodzi pobieranie z opery. nic innego nie ma.

(Viliae) #17

Witam

Ummm :o pierwsze słyszę, sam mam wersję FREE i działa.

Najpierw sprawdź Narzędzia :arrow: zaawansowane :arrow: wtyczki. Sprawdź czy wogóle jest umieszczona w Operze wtyczka StarDownloadera (przy okazji zobaczysz które pliki dotyczą get right'a[na samym dole pod nazwą wtyczki] usuń tą .dll'kę ręcznie).

Sprawdź czy masz w katalogu opery: ...\Program\Plugins\npstar.dll

Jak dalej nic nie będzie chciało się włączać na starze to daj na PW.