OPERA 7.54 integracja z Stardownloander

Jak zintegrować Stara z Operą 7.54? Po zainstalowaniu i wybraniu z Opery czegoś do ściągnięcia Star nie włącza sie. Proszę o radę jak to poprawić. :smiley:

W ustawieniach star’a maasz z czym ma integrować …

Restartowałeś system ? :wink:

Wpisałem z czym i nic. Tak jakby nie chciał działac z ta wersja Opery.

czy w menu plik>opcje>integracja masz zaznaczone “integruj z opera”???

Musi dzialac. U mnie chodzi normalnie

Tak. sprawdzalem.

A masz wersje PRO czy FREE ? Bo wersja FREE niestety nie integruje się z Operą :frowning:

Wersja 7.54 kompilacja 3865a. Czy to PRO - nie wiem.

Sprawdza jaką masz wersję stardownloadera… help->about

Star wersja 1.43

to sproboj w operze narzedzia>preferencje>typy plików kliknij 2 razy na typ pliku (na poczatek sproboj te z rozszerzeniem .mp3 .mp2) i tam na samym dole zaznacz “uzyj nastepujacej wtyczki”. jak to rozwiniesz to powinno sie pojawic “Star Downloader NS6/Opera Plugin”. w przypadku innych plikow postepuj tak samo. jesli nie zadziala lub nie bedzie takiej wtyczki to sam juz nie wiem co Ci moze pomoc.

Pozdrawiam

nie pojawia sie - jest natomiast getright. I nic innego. Jak to zmienic?

odinstaluj get righta bo pewnie masz go ustawionego jako domyslny akcelerator pobierania plikow.

tak na marginesie get right jest cienki, star jest duzo lepszy

Nie mam dawno get righta. Juz dawno odinstalowalem.

to sproboj w tym samym oknie zaznaczyc "otworz za pomoca innej aplikacji’ i tam wybierz stara

jak klikniesz na linka to wyswietla sie okienko pobierania z opery i tam klikasz na “zmień” i na dole tego okienka klikasz na “uzyj wtyczki” i jesli w starcu masz zaznaczoną integracje z opera to powinienes go miec tam do wyboru :smiley:

od razu wchodzi pobieranie z opery. nic innego nie ma.

Witam

Ummm :o pierwsze słyszę, sam mam wersję FREE i działa.

Najpierw sprawdź Narzędzia :arrow: zaawansowane :arrow: wtyczki. Sprawdź czy wogóle jest umieszczona w Operze wtyczka StarDownloadera (przy okazji zobaczysz które pliki dotyczą get right’a[na samym dole pod nazwą wtyczki] usuń tą .dll’kę ręcznie).

Sprawdź czy masz w katalogu opery: …\Program\Plugins\npstar.dll

Jak dalej nic nie będzie chciało się włączać na starze to daj na PW.