Opera 8.01 EN =/= PL!

Co z tą Opera 8.01 PL wrzuconą do pobierania, widoczną na głównej stronie vortalu :?: Miała być w języku polskim, a jest w angielskim :evil: I nie można tego nigdzie przestawić :!:

Wyraźnie jest przy niej napisane PL :!: Skoro jest PL to powinno być PL zintegrowane a nie oddzielne :!:

O co chodzi :?:

jeszcze ze dwa tyg. temu jak ściagałem z vortalu opere 8.01 to była po angielsku, ale teraz widze miłe zdziwnie , jest już po polsku :slight_smile:

Tools=>Preferences…=>Language

jest po polsku od instaluj i zainstaluj ponownie

html>

poprostu były zły odnośnik, jak zdąrzyłem sie zorientować, gdy P.Piotrek zgłaszał problem na forum była do ściągnięcia wersja ow32enen801.exe zamiasta ow32plpl801.exe, obecnie linka zmienili bo ściąga się ow32plpl801.exe

A jak bym ją zainstalował na 8.0, to da się, czy nie?

Można spokojnie nałożyć jedną wersje na drugą. Czyli zainstalować wersje 8.1 na 8.0. Jeśli miałeś ustawiony język polski w 8.0 po zainstalowaniu wersji 8.1 pozostaje bez zmian.

Czy kiedy zainstaluję 8.1 na 8. to zapisane ustawienia z 8 pozostaną? 8.1 instalować normalnie tak jak 8 i wykonywać podane komendyPo nałożeniu 8.1 na 8 można zlikwidować instalator 8 i jej pliki?

Oczywiście że tak. Pozostaną ci twoje zakładki , skórki itd…

Instalatora tak ale pliki będziesz miał używane przez 8.1. Po prostu zainstaluj wersje 8.1 w tym samym katalogu co 8.0

To może jeszcze napiszcie jaka jest różnica między jedną a drugą, czy warto dokonać zmiany?

Opera 8.01 jest nic innego jak poprawiona wersje 8.0

Więcej możesz tu poczytać

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=2331

Nawet trzeba nie tylko warto

A czy pod Mandrake jest polska wersja? Szukałem, ale bez rezultatu. :frowning:

PL - na razie nie, zapewne niedługo będzie.

Ale na stronach Opery są do pobrania pliki lokalizacyjne. Co dziwne, w całkiem innym miejscu niż tłumaczenia starszych wersji. Może są dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników? Nie wiem dokładnie. W każdym bądź razie, na moim Slackware Opera 8.01 mówi po polsku