Opera 8.01

Czy jezeli mam wykupione cd-key do opery na usuniecie reklam to jak nadisntaluje ten update na oper 8 to bede reklami i czy zmini sie jezyk :x

język bedzie angielski, ponieważ nie ma jeszcze oficjalnego spolszczenia 8)

niestety ale reklamy będą, możesz jednak spróbowac wpisać w tej nowej przegladarce ten cd key może pomoże, ale wątpie

No to zostaje przy 8 narazie 8) temat do zamkniecia :wink:

CD-Key wykupiony do 8-ki będzie działał na każdą wersję Opery 8.x.x :!:

Zobacz:

http://starzaki.eu.org/~hclan/operapl/opera.html

Tu masz wersję testową spolszczenia do najnowszej Opery.

wczoraj instalowałem to spolszczenie i niestety ale i tak całą opere mialem po angielsku,dlatego mi sie wydaje że to spolszczenie jest jakies lipne 8)

Idealny zdecyduj się, jest spolszczenie czy nie ma, i z CD-Keyem; nie wprowadzaj ludzi w błąd!

no więc przeciez napisałem, teoretycznie jest, ale i tak mi nic nie spolszczyło, a zrobiłem wszysstko tak jak było podane w instrukcji spolszczenia :twisted:

A z keyem to już nie wiedziałeś, więc rzuciłeś monetą tak? :roll:

Pech chciał, że źle obstawileś…

To znaczy ze jak sa te reklamy czy nie bo o spolsczenie to juz kminie :shock:

Odpowiedź masz tutaj:

Jak masz wykupioną licencję na wersję 8 to jak zainstalujesz 8.1 to reklam nie bedzie.

Mam licencje i nie mam po update. :wink:

No to źle zrobiłeś :smiley:

Spolszczenie działa tak jak powinno działać :stuck_out_tongue:

P.S.

Zdecydowanie lepszy cache od poprzedniczki, szybciej wczytuje wcześniej odwiedzane strony, polecam.

Na poprzednia wersje 8.0 nalozylam 8.1 i spolszczenie dziala,bez zadnej extra instalacji.

To się może zgadzać gdyż pl.lng pozostał.

Ja z kolei wybrałem całkowitą dezinstalacje i nowa instalkę dokładając wspomniany pliczek :smiley:

Jest to niezgodne z zasadami tej promocji

Post kosz.