Opera 8 Prośba o pomoc

(masterkomp) #1

Witam!

W jaki sposób mogę sprawdzić ile mam kliknięć Opery (chodzi mi o tą promocję) Proszę o pomoc. Jestem zarejestrowany na http://my.opera.com/community.

(boczi) #2

Więc wchodzisz w listę Userów biorącuch udział w programie, i szukasz swojego nicka, który będzie podświetlony. Jest kilkanaście stron Userów.

(masterkomp) #3

Jeszcze jedno pytanie. Czy działa to na mojej sygnaturze? Dobrze ją ustawiłem? Czy działa na forum czy tylko na blogach i stronach www? Sorry za głupie pytanie.

(boczi) #4

Dobrze ją ustawiłeś. Działa wszędzie. Obojętnie. Możesz nawet ludziom sam link podawać.

(masterkomp) #5

Dzięki. Jakbyś mógł to kliknij na banner, bo wogóle nie ma mnie na liście :slight_smile: Bardzo spodobała mi się Opera 8 i chciałbym mieć pełną wersję bez reklam.

(boczi) #6

Kliknąłem już wcześniej. :wink:

(masterkomp) #7

Dzięki jesteś spoko :slight_smile:

(fiesta) #8

Boczi nie wprowadzaj w błąd innych. Na oficjalnej stronie promocji

jest wyraźnie napisane:

W związku z powyższym topiki z prośbami o klikanie zostają zamknięte a linki ibanery wykasowne z nich. Proszę jednocześnie o zlikwidowanie banerów ze swoich podpisów gdyż jest to sprzeczne z regulaminem promocji i naszego forum.

(Musg) #9

nareszcie :slight_smile:

To wygladało jak koniec swiata.Wszedzie--proszę kliknij.To chyba ma niewiele wspolnego z forum?

(masterkomp) #10

Sorry, że napisałem o klikaniu, ale ciągle nie mogę znaleźć siebie na liście użytkowników. Przejrzałem wiele stron i nigdzie mnie nie ma :(. Może ktoś mi pomóc? Proszę o pomoc. Jestem pod nickiem masterkomp.

(boczi) #11

miejsce 739

(masterkomp) #12

Dzięki.