Opera 8 Prośba o pomoc

Witam!

W jaki sposób mogę sprawdzić ile mam kliknięć Opery (chodzi mi o tą promocję) Proszę o pomoc. Jestem zarejestrowany na http://my.opera.com/community.

Więc wchodzisz w listę Userów biorącuch udział w programie, i szukasz swojego nicka, który będzie podświetlony. Jest kilkanaście stron Userów.

Jeszcze jedno pytanie. Czy działa to na mojej sygnaturze? Dobrze ją ustawiłem? Czy działa na forum czy tylko na blogach i stronach www? Sorry za głupie pytanie.

Dobrze ją ustawiłeś. Działa wszędzie. Obojętnie. Możesz nawet ludziom sam link podawać.

Dzięki. Jakbyś mógł to kliknij na banner, bo wogóle nie ma mnie na liście :slight_smile: Bardzo spodobała mi się Opera 8 i chciałbym mieć pełną wersję bez reklam.

Kliknąłem już wcześniej. :wink:

Dzięki jesteś spoko :slight_smile:

Boczi nie wprowadzaj w błąd innych. Na oficjalnej stronie promocji

http://my.opera.com/quiris/journal/

jest wyraźnie napisane:

W związku z powyższym topiki z prośbami o klikanie zostają zamknięte a linki ibanery wykasowne z nich. Proszę jednocześnie o zlikwidowanie banerów ze swoich podpisów gdyż jest to sprzeczne z regulaminem promocji i naszego forum.

nareszcie :slight_smile:

To wygladało jak koniec swiata.Wszedzie–proszę kliknij.To chyba ma niewiele wspolnego z forum?

Sorry, że napisałem o klikaniu, ale ciągle nie mogę znaleźć siebie na liście użytkowników. Przejrzałem wiele stron i nigdzie mnie nie ma :(. Może ktoś mi pomóc? Proszę o pomoc. Jestem pod nickiem masterkomp.

http://my.opera.com/community/affiliates/?page=8

miejsce 739

Dzięki.