Opera 9.01 - problem z zamykaniem kart

Witam - to znowu ja

Kilka dni temu zaktualizowałem Operę 8.54 do wersji 9.01. Dzisiaj zauważyłem dziwny problem, mianowicie gdy mam otwartą tylko jedną kartę z otwartą jakąś stroną i chcę ją zamknąć, to karta nie zamyka się, zamiast tego na miejsce otwartej strony pojawia się strona pusta a na uchwycie karty znika krzyżyk służący do zamknięcia karty. Ktoś wie, czemu tak się dzieje i jak sprawić aby ta ostatnia karta też się zamknęła?

Pozdrawiam

W Operze w wersji 9.01 tak jest. :slight_smile:

Szarex, to nie problem - takie rozwiązanie przyjęła Opera - zauważ, ze przy otworzeniu nowej, kolejnej karty (ctrl + t) krzyżyk do zamykania kart pojawi się, ale już po zamknięciu obojętnie której - z drugiej także automatycznie ginie krzyżyk do zamknięcia.

Nic z tym nie zrobisz:)

pozdr.

Hehe, dobrze wiedzieć - już myślałem, że coś popsułem :slight_smile: Dzięki za info :slight_smile:

Witam

Na forum już pojawiło się rozwiązanie tego problemu (niestety niepamiętam gdzie :frowning: ),ale pozwolę je sobie przypomnieć:

Narzędzia :arrow: Preferencje :arrow: Karta “Zaawansowane” :arrow: Karty :arrow: zaznaczyć “pozwól na zamknięcie wszystkich kart w oknie”

A może byś najpierw sprawdził, a potem udzielał takich odpowiedzi :twisted:.

Rozwiązanie, rzeczywiście pojawiło się, ale pochodziło z tej strony.