Opera 9.6.3, nie wyświetla stron

Dzień Dobry,

wiąże się z takim problemem, po zainstalowaniu Opery oznaczonej numerkiem 9.6.3 i uruchomieniu jej, jak w polskim filmie - nic się nie dzieje, przy próbie uruchomienia jakiejkolwiek ze stron, jest tylko biały ekran.

Niestety nie działa także sposób który znalazłem na forum, a mianowicie aby:

Narzędzia->Preferencje->Zaaw.->Zawartość->Zablokowana zawartość, i sprawdź czy nie masz na liście samej gwiazdki " * " lub http://*. Jeśli jest - usuń.

Powiem więcej, firewall bądź antywirus nie blokują programu, nie mam pomysłu jak to ugryść, przez serwery proxy się nie łącze mimo to nie działa, będę wdzieczny za sugiestie.

Pozdrawiam,

Danielson

Instalowałeś na poprzednia wersję (aktualizacja) ?

Spróbuj generalnie przeinstalować Operę:

Odinstaluj Operę programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” oraz usuń wszystkie pozostałości po Operze jakie Revo odnajdzie).

Wejdź w:

C:\Documents and settings\Twój profil\Dane aplikacji -> usuń folder “Opera”, jeżeli istnieje,

C:\Documents and settings\Twój profil\Ustawienie lokalne\Dane aplikacji -> usuń folder “Opera”, jeżeli istnieje.

Po powyższych zabiegach zostaną utracone wszystkie Twoje ustawienia w przeglądarce, karty itp.

Po tych zabiegach zainstaluj na nowo Operę -> 3.63.

Dodatkowo zainstaluj Flash Player oraz Shockwave Player.

Spróbuj reinstalować Opere.

No niestety panowie…bez pozytywnych efektów.

Podaj log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Podaj log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

z rutyny hijack mi wyleciał z głowy, a to było antidotum :wink: dzięki za wsparcie, teraz wszystko śmiga.

Kłaniam się,

Danielson