Opera 9 -problem z wyświetlaniem

Witam mam taki problem ze od pewnego czasu opera czasami mi zle wyswietla strony i z tym wiaze sie moje pytanie czym jest to spowodowanie i czy mozna to naprawic ?

tutaj jest screen jak to wyglada (dotyczy to róznych stron nie tylko dobreprogramy.pl)

http://img144.imageshack.us/my.php?image=operald3.jpg

widzę, że dobrze się nie załadowała. u mnie tak jest jak się ładuje. Jak sięzaładuje jest wszystko w porządku.

Spróbuj Dopasuj do szerokosci

Preferencje->Przeglądanie->Pobieranie stron i ustaw np. na 5s. Domyślnie chyba jest 1s, Wyświetlaj na bieżąco uaktywnia tryb Turbo Mode.

Można też spróbować wyczyścić kesz - do cna tzn. usunąć również pliczek dcache4.url.

Te “poziome paski” w czasie ładowania dobrych, pojawiły się razem z tym nowym “przyciężkawym” dizajnem.

W przypadku innych stron, przyczyny mogą być różne.

Gdyby ustawienie tego j/w nie pomogło, będziemy “dłubać” dalej.

Wersja Opery ?.

To, że widać jak się wszystko ładuje, jest to normalne/domyślne zachowanie Opery w odróżnieniu od innych przeglądarek, gdzie w tym samym czasie ogląda się “czeski film - nikt nic nie wie” :wink: lub jakieś białe tło .

Nie po iluś tam sekundach ale po ułamku widać np. że nie to chciało się oglądać, więc myk i się od razu zamyka. Robię tak po “iks” razy dziennie. Jakbym miał czekać, aż się wszystko ściągnie i załaduje, żebym mógł to w końcu zobaczyć, to chyba by mnie coś “trafiło”.

To pomoglo DZIĘKI JADO jestes wielki juz jest wszystko oki