Opera - błędy

Witam. Uzywam Opery 7.54 [PL] . Co jakiś czas wyskakują mi pewne błędy. Jest to bardzo denerwujące, a szczególnie, gdy przeglądam te forum i znika mi zaznaczenie postów :twisted: :evil:

Pierwsze okno:

operacz1.jpg

Następnie, po kliknięciu, pojawia się:

operacz2.jpg

Po dalszym kliknięciu:

operacz3.jpg

Strasznie denerwujące. Co na to poradzić. Kiedyś, przed formatem miałem podobny problem. Teraz instalowałem Operę na nowo i na czysto, myślałem, że problemów nie będzie… :?

siemka miałem ten sam problem zainstalowałem opere po angielsku a do niej spolszczenie i problem znikł sprubuj moze u ciebie tez pomoze

A jeśli już przerabiamy problem Opery to ja też mam taki drobny problem, a dokoładniej to taki: Wszystko mi się ładnie otwiera tylko jak jest dużo obrazków na jakiejś stronie np. JPG lub GIF to nie wszystkie się otwierają :-x

No, ja tak samo robiłem!

SSij.PiTeR musisz zmienić w opcjach, u góry Opery, po lewej masz taką opcję:

Obrazek:

menu.jpg

skąd ściagałeś operę ?? usuń ją dokońca razem ze wszystkimi katalogami i z rejestru i zainstaluj z głównej stronki najnowszą wersję …

tak z boku to moze service pack 2 blokuje Operę :-x

? Niemożliwe, miałem tak też przed instalacją SP.

przeskanowales Ad-Aware itp…??

Ta, regularnie to robię. Właśnie dałem posta na forum Opery, dali mi radę, zaraz zobaczę. Oto link:

http://my.opera.com/forums/showthread.p … adid=68690

Ja nigdy podobnych problemow nie mialem, pobierz wersje opery z javą ze strony producenta. Usuń wszystko po tej Operze (katalogi w Danych aplikacji, wpisy i pozostałości w program files). Zainstaluj nową operę, i pamiętaj “grunt to dobra konfiguracja” :lol:

mam… :expressionless:

to odinstaluj Operę a zainstaluj Mozille Firefox :slight_smile: przed chwilą zainstalowałem i zrobila na mnie duuuże wrażenie …

Bez tych rad proszę…

No dobra przepraszam … spróbuj przeinstalować virtualną maszynę javy

jest Tutaj

Nie… to nie to… robiłem… to musi być coś “głębszego”.

weś tu wklej dalszą część treśći raportu o błędach screen ostatni z 1 postu

Muszę poczekać, aż bedzie ten błąd znów :lol:

Ale wydaje mi isę, że nic Wam to nei powie. Same cyferki, jakies algorytmy.

mialem problem z konnektem wyskakiwał mi błąd podobnego typu czytałem czytałem az wyczytałem ze to blokuje wtyczka Korektor :stuck_out_tongue:

Jak zainstalowalem ją uzywawszy poprzednio opery, po prostu nie mogłem tam odnalezc sie. Przeglądarka lepsza od IE (jak każda) ale wolę opere.

Więc kol. boczi, czy udało sie czy nie?

Nie, zaraz wytestuję radę z forum opery.