Opera-brak paska adresu

Witam :lol:

Mam do was małe pytanie. Przez przypadek wziołem usunołem PPM PASEK ADRESU. Tu pojawia sie moje pytanie. Jak przywrocic ten pasek? Ja szukałem ale nie moge tego znależć :?

Prawoklik na zakładce …albo pasku, dostosuj i zaznaczasz pasek adresu

adpawl Robiłem juz tak wczesniej. Nic to nie daje :?

Mario C Prawie to jest, ale nie ma tego głównego. Znaczy paska adresu. I nie moge wpisywac stron. :evil:

http://images21.fotosik.pl/309/a35f470d2b60db6a.jpg

No własnie to tam gdzie jest zaznaczone powinnien byc pasek adresu a go nie ma :?

Prosze o dalsze sugestie. Jak zrobić abym mógł wpisywac adresy stron.

EDIT

Nie wklejaj tak szerokich obrazków bo się strona rozjeżdża

…wstawiaj je w formie linka. (adpawl)

pinio150 zainstaluj najnowsz Operę 9.21 i ustaw tak jak radzili poprzednicy. U mnie jest przy takim ustawieniu. :ok:

Zrob tak jak wczesniej prubowales, tylko wlacz zakladke “przyciski” i sprubuj kliknac na dole “Przywróć domyslna konfiguracje paska” a jesli to nie pomoze topo lewej wybierz widok strony i przeciagnij pierwszy pasek na swoje miejsce :slight_smile:

Pozdrawiam :slight_smile:

Witam

pinio150 nie wklejaj tak szerokich obrazków nie każdy ma monitor panoramiczny! :evil:

A co do twojego problemu:

zakładka przyciski :arrow: i przeciągasz pasek adresu tam gdzie chcesz (jest napewno jak nie w “domyślne” to w innej kategorii).

rumun69 Dziekuje za pomoc. To przywrócenie domyślne działa.

A co do tego szerokiego obrazka Viliae postaram sie aby wiecej nie powtórzyło. To była wyjatkowa sytuacja. Postaram sie na przyszłość poprawić :slight_smile:

Jeszcze raz wielkie podziekowania dla rumun69 Masz Wielkiego “+” u mnie :mrgreen: