Opera-ciekawe jak to zrobić?

mam takie coś,użytkuję przeglądarkę OPERA juz od dłuższego czasu, i przyznam,że nazbierało mi sie trochę adresów www w historii odwiedzanych stron,i teraz chciałabym je usunąć, w jaki sposób mogę wyczyscic adersy www ?? napiszcie co i jak, tylko błagam,zrozumiale, przegladarka jest w jezyku angielskim,wiec to jest dla mnie dodatkowe utrudnienie…

HISTORIA: tools->delete privace data :wink:

JEZYK: Jak wejdziesz w tool->preferences->general to tam zmieniasz jezyk na samym dole

Wciskasz alt+Crtl+h, pojawi Ci się okno historii. Następnie dajesz Ctrl+A i Del :slight_smile:

PS. Opera jest po polsku :roll:

Zmien sobie na Polski :

Tools:Preferances:Language

A Historia to:

Tools:Preferances:Advances:History:Visiteed Adreees i Typed in Adreeses ustaw 0

ja to chyba naprawde blondynka jestem :smiley: chociaz mam ciemne włosy, no i dałam tam na polski,ale nic sie nie zmieniło,moze czegos nie wciskam albo cuś…

Wybierasz jezyk, i dajesz ok. :slight_smile:

A jak nie pomoze to sciagnij z vortalu opere i bedzie PL :stuck_out_tongue:

znowu ja :smiley: chodzi o to,ze jak teraz właczam opere to nie mam zadnych stron,mi chodziło tylko o jednorazowe wykasowanie :slight_smile: jak to teraz ustawic,zeby było tak jak kiedys,bo teraz za kazdym nowym uruchomieniem opery,musze na nowo wypisywac adresy…

Jak usuniesz pliki z kosza to tam juz ich nie ma. podobnie z opera. jak wyczyscisz historie to jest pusto :wink:

zainstaluj sobie Opere 8.50 PL bo nie wiem jaka masz a mozesz ja pobrac z dobreprogramy.pl http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=680&t=17

a już wiem jak to zrobić :smiley: sama doszłam do tego,ale chyba jednak sciagne tą opere po polsku,bo mnie ten angielski wkurza

Złączono Posta : 15.11.2005 (Wto) 15:01

a wiecie może jak założyć hasło na Opere,ciagle ktoś mi buszuje po kompie,a nie wiem jak usunać skrót opery,bo mam go w pasku na dole po lewej stronie,wiec niech mi ktos pomoże,albo hasło na Opere,albo jak usunac ten skrót…