Opera czy mozilla?

witam

mam zainstalowane obie przegladarki ale czesciej korzystam z Opery

dlaczego ? Mozilla nie otwiera stron np.www.multilotek pl dlatego czesciej uzywam Opery :slight_smile:

ja tam osobiście jestem za Mozillą lub Mozillą Firefox, no ale tak jak niektórzy mówią, lepiej sobie samemu sprawdzić, która Ci bardziej pasuje, a nie robić jak inni mówia, trza mieć własne zdanie :wink:

Osobiście polecam operę - używam od zawsze :smiley:

uzywam Opery ze wzgledu na szybkosc przegladania i download

ale czasami ma problemy i musze sie podpierac IE . Przykladowo , nie moge Opera zladowac zdjec z niektorych stron, a IE radzi sobie bez problemu.

Opera i Mozilla mają problemy w pisaniu postów na forach typu phpbb. Ciężko wstawić znaczniki, zaznaczyć tekst, itp.

:-k Ciekawe, bo ja nie mam takiego problemu…

Miałem problem z zaznaczaniem tekstu ale gdy to występowało kilkałem CTRL+A (Zazn. wszystko), a potem w dowolnym pustym mijecu na stronie - pomagalo zawsze.

tez mam ten problem ale i tak używam Oery chodz chyb ajak kazdy czasami trzeba wesprzeć się o innegą przeglądarkę jak wyżej wymieniona Mozilla i IE bo czasami [naprawdę rzadko :P] są problemiki

…a co do menagerow pobierania plików używam tegow wbudowanego lecz do sciagania wiekszych plikow uzywam flashgeta gdyz czasami w operze sie zatrzyma i pobiera odpoczatku [dziwne ale czasami wystepuje] a takze jezeli chodzi o transfer to z regóły nie widać różnicy lecz jeżeli jakiś serwer ma ograniczenie napołączenie np do 2KB/s to flashgetem sciaga shybciej bo nawiazuje on kilka połaczen np 5 wtedy otrzymamy 10KB/s no chyba ze oghraniczenie jest na ip :stuck_out_tongue: …akle w ogole ten problem z ograniczonym transferem jest bardzo rzadki :smiley:

update

właśnie przed chwilą wykryłem perfidny bład w operze… mianowicie jak chcę wejśc na forum typu phpbb to mi wyskakue błąd

phpBB : Critical Error 


Could not connect to the database

no a ten juz wczesniej zauwazylem: jak wchodze na kurnik to mi javy nie laduje ze niby apletu nie znalazlo :confused:

Witam! Prosta, szybka Firefox, oraz rozbudowana Opera.

To na 100% nie może być błąd Opery.

Sam cytat, kod, który tu przedstawiłęś:

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Mówi o tym, że nie można połączyć się z bazą danych serwera phpBB.

Także to nie może mieć związku z Operą.

ale jak mi to wyskoczylo i nic nie pomagalo odswierzanie sprobowalem wejsc na forum za pomoca firefoxa i normalie mi weshlo… :o tez myslalem ze to nie moze byc zwiazek opera… ale fakty mówia za siebie

a wjaki sposob mozna rozbudowywac opere…??