Opera +flash get 3

Jak można połączyć te dwa programy, żeby wszystko grało. żeby można było ściągać pliki. mój sprzęt w opisie

Mógłbyś też podać wersji, ale ok.

To opiszę ci tu w krokach (nie mogę Ci potwiercić że to na 100% działa.)

  1. Wchodzisz w Ustawienia -> Preferencje -> Zaawansowane -> Paski narzędzi

  2. W “Konfiguracja menu” zaznaczasz “Opera Standard” i klikasz utwórz kopie.

  3. Wchodzisz do C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Opera\Opera\menu ( w przypadku Win7)

4a. Otwierasz standard_menu (1).ini i edytujesz:

Wyszukujesz [Link Popup Menu] i pod “Item, M_SAVE_LINK_TO_DOWNLOAD_FOLDER=“Download url, -2, “urlinfo””” doklejasz:

Item, “Ściągnij przy pomocy FlashGet’a”=Copy,“fget” & Execute program, “C:\Program Files\FlashGet\flashget.exe”, "%l

C:\Program Files\FlashGet\flashget.exe to scieszka do programu, jezeli jest inna to z edytuj, potem wyszukujesz [Document Popup Menu] i pod “Item, MI_IDM_Print=Print document” doklejasz:

Item, “Ściągnij przy pomocy FlashGet’a”=Copy,“fget” & Execute program, “C:\Program Files\FlashGet\flashget.exe”, "%l

i zapisujesz

4b. Sciągasz: http://www.przeklej.pl/plik/standard-me … 0bb81vm2mv i wklejasz do folderu “C:\Users\nazwa_użytkownika\AppData\Roaming\Opera\Opera\menu”

  1. Wchodzisz w operze w Ustawienia -> Preferencje -> Zaawansowane -> Paski narzędzi i w “Konfiguracja menu” wybierasz “Kopia Opera Standard”, gdy robiles 4a lub “Opera Standard + FlashGet”, gdy robiles 4b

6.Restartujesz Operę.

  1. Przy każdym linku jaki prawoklikniesz, będzie opcja “Ściągnij przy pomocy FlashGet’a”, czy poza tym przechwytuje pliki to nie wiem bo nie uzywam FlashGet’a

Pozdrawiam!

Przekopiuj plik dll odpowiedzialny za przechwytywanie url do folderu Plugins Opery.