Opera - grafiki podglądu z Allegro długo się ładują

Witam!

Mam nastepujący problem z przeglądaniem Allegro,po najechaniu kursorem na fotkę ogloszenia powinno wyświetlić się powiększone zdjęcie w miarę szybko lecz od dłuższego już czasu zaobserwowałem u siebie na komputerze ,że czasem muszę czekać jakieś 10-15 sekund a wczoraj wieczorem to już była jakaś masakra,czekałem około półtorej minuty!! Pomóżcie mi się z tym uporać.

Hej,

  • A jaka to wersja przeglądarki?
  • Z jak szybkiego łącza korzystasz?
    Pozdrawiam,

Dimatheus

wersja to 12.17

łącze kablowe Vectra bodajże 8Gb

Ale już przy wcześniejszych wersjach Opery były problemy,teraz jest jakieś apogeum.(nastepny przykład) Mam jeszcze jedną taką stronę w zakładkach i po odpaleniu jej jest pusto,biała strona,pojawia się dopiero jak nacisnę przycisk odśwież.

Hej,

I tutaj niestety masz odpowiedź. To jest już stara przeglądarka, niewspierana i nie obsługująca najnowszych technologii. Stąd też może wynikać nie do końca poprawne zachowanie przeglądarki.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czyli co? Opera się sama aktualizuje i ja jej w tym nie przeszkadzam,jakieś sugestie? Nie ukrywam że jest to moja ulubiona przegladarka.

Najnowsza wersja to już 21. Jeśli obecna wersja nie pokazuje ci aktualizacji do wersji 21 to prawdopodobnie musisz zainstalować nową ręcznie (oczywiście ze strony www.opera.com).

Hej,

 

Dokładnie tak - po przejściu Opery na silnik stosowany w Chromie, stara wersja przeglądarki się nie aktualizuje. Oczywiście jeśli zainstalujesz teraz najnowszą Operę, to będzie aktualizować się automatycznie. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam

Jeszcze na końcu kwietnia poczciwa 12 dostała aktualizację z nr 17 po przecinku. (dokładnie 23.04)

 

Ale  dalej  jest to 12.

 

21 należy pobrać  i zainstalować “ręcznie”.

Ale oczywiście, żeby autor wątku miał pełny obraz sytuacji - Opera 12.17 to był wielki wyjątek i gest twórców w kierunku użytkowników i stuprocentowo jest to ostatnia aktualizacja. Wersja 12 przestała być rozwijana.