Opera - grafiki podglądu z Allegro długo się ładują

(Wox6) #1

Witam!

Mam nastepujący problem z przeglądaniem Allegro,po najechaniu kursorem na fotkę ogloszenia powinno wyświetlić się powiększone zdjęcie w miarę szybko lecz od dłuższego już czasu zaobserwowałem u siebie na komputerze ,że czasem muszę czekać jakieś 10-15 sekund a wczoraj wieczorem to już była jakaś masakra,czekałem około półtorej minuty!! Pomóżcie mi się z tym uporać.

(Dimatheus) #2

Hej,

• A jaka to wersja przeglądarki?
  • Z jak szybkiego łącza korzystasz?
    Pozdrawiam,

Dimatheus

(Wox6) #3

wersja to 12.17

łącze kablowe Vectra bodajże 8Gb

Ale już przy wcześniejszych wersjach Opery były problemy,teraz jest jakieś apogeum.(nastepny przykład) Mam jeszcze jedną taką stronę w zakładkach i po odpaleniu jej jest pusto,biała strona,pojawia się dopiero jak nacisnę przycisk odśwież.

(Dimatheus) #4

Hej,

I tutaj niestety masz odpowiedź. To jest już stara przeglądarka, niewspierana i nie obsługująca najnowszych technologii. Stąd też może wynikać nie do końca poprawne zachowanie przeglądarki.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Wox6) #5

Czyli co? Opera się sama aktualizuje i ja jej w tym nie przeszkadzam,jakieś sugestie? Nie ukrywam że jest to moja ulubiona przegladarka.

(aderas) #6

Najnowsza wersja to już 21. Jeśli obecna wersja nie pokazuje ci aktualizacji do wersji 21 to prawdopodobnie musisz zainstalować nową ręcznie (oczywiście ze strony www.opera.com).

(Dimatheus) #7

Hej,

Dokładnie tak - po przejściu Opery na silnik stosowany w Chromie, stara wersja przeglądarki się nie aktualizuje. Oczywiście jeśli zainstalujesz teraz najnowszą Operę, to będzie aktualizować się automatycznie. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Wox6) #8

dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam

(fiesta) #9

Jeszcze na końcu kwietnia poczciwa 12 dostała aktualizację z nr 17 po przecinku. (dokładnie 23.04)

Ale  dalej  jest to 12.

21 należy pobrać  i zainstalować “ręcznie”.

(aderas) #10

Ale oczywiście, żeby autor wątku miał pełny obraz sytuacji - Opera 12.17 to był wielki wyjątek i gest twórców w kierunku użytkowników i stuprocentowo jest to ostatnia aktualizacja. Wersja 12 przestała być rozwijana.