Opera i Adblock 0.46 - blokuje strony www

Adres WWW zablokowany

Adres http://www.google.pl/search?q=a&sourcei … el=suggest został zablokowany przez funkcję blokowania zawartości.

Aby odwołać blokadę, kliknij stronę prawym przyciskiem myszy, wybierz „Zablokuj zawartość” i kliknij „Szczegóły”, aby edytować listę zablokowanej zawartości.

Takie cos pojawia mi się od dziś na operze. Postępowanie zgodnie z instrukcją która jest powyżej nic nie daje bo w szczegółach nie ma żadnej listy do edytowania. AdBlocka nie mogę ustawić bo jak dam preferencje rozszerzenia to pojawia mi się to samo.

Jak wyłączę Adblocka to wszystko jest OK.

Z tego co zauważyłam to rano Adblock się zaktualizował i po tym zaczął sie pojawiać problem (nie wejdę na strony banków, poczty).

Zauważyliście u siebie coś takiego?

Odinstaluj AdBlocka, zainstaluj go ponownie i nie ustawiaj zbyt dużo filtrów.

Co masz w: OMenu ->ustawienia -> preferencje -> zaawansowane -> zawartość -> zablokowana zawartość

Czy są tam jakieś wpisy ?

Menu ->ustawienia -> preferencje -> zaawansowane -> zawartość -> zablokowana zawartość

Sprawdź czy nie ma tam reguły *google*

Po kilku restartach komputera i odinstalowywaniach Adblocka problem minął sam. W manu “zablokowana zawartość” nie było żadnych wpisów w momencie gdy się ten problem pojawił. Widocznie coś “zabolało” mój komputer.

Pozdrawiam