Opera i czyste pole zakładek

Witam

Otwieram Operę: szybkie wybieranie Ok, ale w zakładkach nie ma nic! Muszę wejść w menu --> zakładki i wybieram zarządzaj zakładkami i wtedy pojawiają się moje zakładki z adresami. Zamykam Operę i ponownie otwieram i znowu to samo. Problem zaczął się chyba od aktualizacji 10.6.

Pozdrawiam

emerton , nie ma nic na pasku zakładek?

Zajrzyj tu:

http://www.opera-fanklub.danielm1986.cb … ladek.html

To nie jest to. Zawsze po restarcie opery mam puste pole w zakładkach. Muszę zamknąć te zakładki i ponownie otwieram ctrl+shift+B i juz jest ok.

Tylko to jest uciążliwe. Podany sposób przez Ciebie nic nie daje. Też muszę kliknąć na menu zakładki i zarządzaj, szybciej jest skrótem klawiaturowym.

A próbowałeś naprawić instalację (w folderze Opery kliknij instalator i zaptaszkuj “napraw”) ?

Nie mogę znaleść instalatora.

Podobno jest to błąd w Opera 10.6x naprawiony w kolejnej beta wersji.

C:/Document and Settings/nazwa_użytkownika/ustawienia lokalne/dane aplikacji/Opera/Opera/temporary_downloads

mowa o XP

Dzieki za pomoc, ale nic z tego. Folder temporary_downloads jest u mnie pusty. System jest na pewno OK, nie dawno postawiony.

Napewno nic nie jest namieszane. Problem zaczął się od aktualizacji do 10.6x. Błąd tkwi napewno w Operze, bo to samo jest na dwóch laptopach. Błąd ten podobno w następnych wersjach jest już poprawiony.

Poczekam na następną aktualizację. CTRL+Shift+B i mam - trace aż pare sek :).

Dzięki