Opera i FlashGet

Mam przeglądarke Opera i chciałabym sobie ściągać filmki Flash z internetu. Więc kumpel poradził mi abym to robiła FlashGetem. Więc zainstalowałam sobie FlashGeta, ściągnełam Plugina do Opery. Ten plugin zapisał się w katalogu c:/program files/opera/plugins. A ponieważ ten plugin trzeba włączyć to wchodze sobie po kolei ( tak jak to było napisane na instrukcji przy pluginie Flasha ). I jak chciałam go właczyć okazało się, że te plugina nie ma. Ale w katalogu Plugins jest. Nie wiem czy skumaliście, no ale trudno. Co i jak mam zarobić aby właczyć ten plugin i abym mogła sobie ściągać filmy z neta ( pobierz całą zawartość za pomocą FlashGet ) ??

W tym topicku jest wszystko opisane jak połączyć operę z flashgetem

ale tam jest połączenie Opery 8.0 beta3 i flash geta a ja mam po prostu 8.0

a w czym to przeszkadza ?? Ja zrobiłem to z pełną 8.0, Należy tylko w pliku z nowym menu pozmieniać ścieżki dostępu do operaget

U mnie to nie dziala jak daje PPM i Sciagnij Przy pomocy FlashGet pisze Nie odnaleziono pliku jak to zrobic :x

A zrobiłeś WSZYSTKO zgodnie z instr.? Pozmieniałeś śnieżki do pliku tak jak napisano?

No tak wpakowalem do C:/Program Files/Opera/Plugins te pliki zainstalowalem dalem w ustawieniach opery i nic :x

Zapytam się ponownie:

Pozmieniałeś śnieżki do pliku tak jak napisano?

a ja się zapytam : jak to zrobić ? tzn. zmienic ścieżki plików

bo z całą resztą sobie poradziłam… i mam taki sam problem jak kolega wyżej

WSZYSTKO jest napisane na polskim forum Opery w dziewietanstym poście! (Mayor)

flashget.ini - wersja menu z drugiego postu tamtego tematu dla ścieżki c:/program files/opera

i tak tego NIE potragie skumać co tam pisze… prosze o jakies jaśniejsze wytumaczenie… jak plik menu ? ja mam tam tylko folder, do którego wsadziłam plik Tweaked menu PL + Flashget

A naprawdę myślałem, że bardziej łopatologicznie sie nie da… PLIKI NIEZBĘDNE DO ŚCIĄNIĘCIA W ZAŁĄCZNIKACH DO POSTÓW

Już sobie poradziłam… Znalazłam Fajny post Mayora :

i dzieki temu postwoi sobie poradziłam :D:D

A do jakiego pliku to dodales

do pliku, który jest w katalogu Opera/profile/menu/ i tu jest ten plik

nie wiem jaką nazwe masz tego pliku… ale jest to plik tekstowy otwierany przez notatnik dotyczący menu w Operze

____________________________________________________________

Mam następny problem : a mianowice jak ustawić FlashGeta bądź Opere ( nie wiem co :stuck_out_tongue: ) aby na liście pojawił mi sie plik Flash. U mnie się nie pojawia, a chciałabym sobie ściągnąc filmik Flash ( mój screen ) -> http://bryza.net/~jodra/screen , a tu screen kolegi, którem ten plik się pokazuje i może sobie go ściągnąc http://bryza.net/~jodra/screenm

chodzi mi tu o filmiki ze stony http://www.cda.pl/filmiki-flash.php

Sorki za OTA ale mam pytanie:

Tez pokazuje mi się nie odnaleziono pliku jak chce zassysać z flashgeta więc robie tak: Trza edytować plik tweaked menu pl+flashget np. notatnikiem. Wybrać edycja-zamien. W polu znajdź wpisujemy C:\Program Files\Opera 8.00\program\plugins a w polu zamien ??? Na co tam trzeba zamienić ?

Musisz wpisać ścieżkę do katalogu plugins, taką jaką ty masz w siebie w komputerze