Opera i poczta wp.pl - przeglądarka nie pamięta loginu

Witam

Jest problem, który dotyczy Opery i konta pocztowego na wp.pl

Chodzi o to, że w formatce “login” po kliknięciu powinien się ukazać wpisany wcześniej login (wzorem innych formatek służących do logowania na forach, kontach pocztowych, grach online itd.)

A tu pomimo włączonych cookies nic się nie pokazuje i za każdym razem trzeba w formatkę wpisywać długi login :?

Co jest nie tak?

Elo, też mam operę, i używam zapamietywania haseł. Jeżeli nie pokazuje się hasło i login, to prawdopodobnie kiedyś jak przeglądarka pytała się ciebie o zapamietanie hasła, wcisnąłeś “nigdy” i teraz nie da się zapamietać hasła. Musisz wejsć w zakładke -> narzędzia-> zaawansowane -> menedżer haseł i tam odnajdź lub wpisz sobie wp.pl i usuń to. Potem wejdz jeszcze raz na pocztę wpisz hasło, i gdy zapyta czy zapamietać, weź że tak i powinno być po problemie :wink:

Chyba trafiłeś w sedno :slight_smile:

Zrobiłem jak napisałeś i podziałało.

Wprawdzie teraz login nie pokazuje się w formatce logowania (jak to się przyzwyczaiłem) ale po kliknięciu w ikonę klucza, automatycznie się całość wpisuje i poczta się ładuje.

A można zrobić tak by tylko login się wpisywał a hasło już z ręki? Tak by było bezpieczniej :slight_smile:

Hmm, zeby zrobić tak jak chcesz czyli sam login poprostu wpisz login i kliknij enter :slight_smile: Potem po naciśnieciu ikonki klucza, czy tez kombinacji prawy CTRL+ enter( szybsze:P) wpisze sie sam zapamietany login, a hasło dopiszesz sam :slight_smile: Co prawda nie praktykowałem, ale powinno działac :slight_smile: