Opera i problem z logowaniem na forum

Witam.

Od pewnego czasu mam problem z logowaniem się na forum używając opery (Opera 9.10, os XP). Logując się wyskakuje mi…

http://img114.imageshack.us/img114/7682/operaul0.jpg

… menadżer pobierania.

Jeśli wcisnę otwórz, ściąga mi się pliczek login.php nierozpoznawalny przez opere, zapisz- wiadomo, jeśli otworze za pomocą opery otwiera mi się strona… same “krzaki”. Tak wiec nie moge w żaden sposób zalogować się na forum. Jakieś pomysły?

Zreinstaluj Operę

problem jest tylko i wyłącznie na tym forum, także myśle że reinstalacja niewiele pomoże. Jakieś inne pomysły?

Ja mam opere i działa.Zrób jak radzi ysiulec.

Spróbuj tak: Jak wejdziesz na stronę forum tą z loginem i hasłem to kliknij prawym przyciskiem myszy ->Preferencje dla witryny,

następnie zakładka -> Sieć i na dole w Identyfikacji przeglądarki ustaw Przestawiaj sie jako Internet Explorer. Nie zawsze działa, ale warto sprawdzić

Zapewniam cię że to nie wina forum a twojej operki wiec zrób jak radza. Takie podejście niewiele ci pomoże.

Zupełnie nie wiadomo - po co ?

Zawsze loguję się za pomocą Opery przedstawiając się jako Opera i nigdy z tego powodu na tym Forum nie miałem jakichkolwiek problemów.

adamus_pl

Wykonaj kopię ustawień Opery w ten sposób, następnie odinstaluj ją całkowicie , tak jak tutaj jest podane. Na koniec przeczyść rejestr jv16 PowerTools 1.3.0.195 i zainstaluj Operę ponownie…

Pozdrawiam