Opera i winamp otwierają sie razem

Jak otwieram opere to mi winamp sie uruchamia.cos nie tak z operą czy winampem?co musze zrobic :?

OT :arrow: Kosz. Daruj sobie.

Jakiś dziwny bład. Spróbuj przeinstalować oba programy.

Dość dziwne zjawisko. Instalowałeś coś itp. :?:

Próbowałeś reinstalacji programów (2) :?:

zmienialem 2 dni temu opere 9.0 na 8.52 poniewaz mialem problemy z 9.0.usunelem 3 wpisy w rejestrze po operze,zaraz wam je podam.z winampem mam klopoty od początku ,wersja 5.24.wiesza mi sie ciągle i wyskakują raporty o błedach i sie zamyka

Złączono Posta : 14.07.2006 (Pią) 18:31

HKEY_CLASSES_ROOT\Opera.HTML

HKEY_CLASSES_ROOT\Opera.Image

HKEY_CURRENT_USER\Software\Opera Software moze jeszcze jakies wpisy byly bo usuwalem je recznie i to jest powod.chyba pierwsze co zrobie to winampa przeinstaluje od nowa,pużniej jak nie pomoze to poere :?

Złączono Posta : 14.07.2006 (Pią) 18:41

rejestr tak sie czysci?

Registry Cleaner (Czyszczenie rejestru) / zaznacz 'Aggressive' (Dokładne) / i STARt.Po skończeniu przeszukiwania klikasz Selected (wybierz) / All (Wszystkie) / Remove (Usuń) zapyta Cię o kopię klikasz Tak potem Ok

czy

wyszukiwanie w rejestrze>wpisz winamp(wyszuka mi wpisy winampa)>zaznacz>zrob kopie>usun

Jeżeli nie potrafisz się posługiwać Edytorem rejestru, drugi sposób całkowicie odpada. Osobiście polecam program CCleaner - jest prosty w obsłudze, skuteczny, a na dodatek po polsku.