Opera - ilość połączeń

Wie koś ile ustawić w maksymalnej liczbie połączeń z serverem i maksymalną łączną liczbę połączeń ( xx/xx ) dla łącza 1Mb/s ?? I mam jeszcze pytanie dlaczego w peacekeeper Opera w jednym z testów (chodzi o te krople spadające do wody) strasznie tnie się , a w Chrome chodzi wszystko płynnie ? Bardzo proszę o odpowiedzi na te pytania :slight_smile:

Dla 1mb zostawiasz sobie ilość standardową czyli 16/64 lub jeśli chodzi źle, to ustawiasz wartość na niższą (przetestuj jakie dla Ciebie rozwiązanie jest najlepsze)

Wersja opery 10.53 na teście peacekeeper się u mnie nie tnie za to na chrome tnie się bardzo mocno.

I tak wyczuwam, że ten wątek to podpucha.

Nie rozumiem… jaka podpucha ? Jeżeli chodzi o ten test to po prostu się pytam bo Opera we wszystkich testach wypada lepiej tylko ten jeden z kroplami i przez to (chyba) Chrome ma u mnie w teście większy wynik niż Opera , a według wszystkich powinno być na odwrót… Więc zastanawiam się co u mnie jest nie tak ?

Może stery do grafy albo kiepski procesor?

Procek przyznam jakiś rewelacyjny nie jest ale dlaczego na jednej przeglądarce chodzi test płynnie , a na drugiej się tnie ? Stery mam najnowsze i nie mam z nimi problemów.