Opera jak usunąć wpis z paska adresów

Jak usunąć pojedynczy adres z paska, mam błednie wpisanych kilka adresów a niektóre są nie aktualne. W firefox wiem że naciska się shift i delete a w Operze jak to się robi. Najlepiej rozwązane jest to w Maxthonie gzie jest w opcjach usuwanie wpisanych adresów internetowych i nie trzeba pamiętać żadnych skrótów klawiszowych.

Prosze o pomoc jeśli ktoś wie ( nie chodzi mi o usówanie wszystkich adresów)

Nie bardzo orientuje sie o co dokładnie chodzi

Ale jeśli chcesz usunąć adresy to jest menadżer od tego.

Jeśli jednak jest to w pasku osobistym który wyświetla się zawierając adresy do których chcesz mieć dostęp bezporśredni to kliknij prawy na takim adresie a reszte już zobaczysz.

klikam preferencje, zawansowane,historia i pojawia się wpisane adresy to nie usunie mi wszystkich a chciałbym wybrać kilka

Złączono Posta : 02.09.2005 (Pią) 13:37

obawiam się jak klikne wyczyść to znikną mi wszystkie adresy z paska gzie się wpisuje adresy strony

nie da sie pojedyńczo albo wszystkie albo wcale

Już wiem jak usunąć dostałem odpowiedż na inym forum.

Trzeba Wyedytować plik opera.dir znajdujący się w katalogu z profilem

I tam usunąć adres trzeba uważać aby zmienić cyferke która jest na górze, oznacza ile jest adresów wpisanych.przed modyfikacją najlepiej zrobić sobe kopie. Ja nie stety nie zrobiłem kopi i staciłem adresy usuwając cyferke do góry myśląc ze automatycznie się wpisze, jednak trzeba policzyć ile sie ma adresów i wpisać odpowiednią cyfre.

dziekuje wszytstkim za próby podpowiedzi.

daj linka do tego forum jeśli można, tzn. do tego konkretnego tematu.

http://my.opera.com/forums/showthread.p … ost1030880