Opera jako klient torrenta

Niedawno był news na vortalu o nowym kliencie torrenta, bittyrant, i w komentarzach dużo porównywaliście go z innymi klientami i wymienialiście ich zalety i wady, porównywaliście je.

Poznałem tam wasze opinie o wielu waszych ulubionych klientach. W operze także jest moduł klienta torrenta i chciałbym poznać wasze opinie na temat tego klienta, co myślicie o kliencie torrenta w przeglądarce Opera?

Niezbyt dobry czasami mnie nie chciał połączyć kiedy bittorrent to robił bezproblemowo.Wiele rzeczy w jednym programie nie może być lepsze niż osobny program do danego celu :mrgreen:

Spectator

Oczywiście, jeżeli często korzystasz z tego typu usług, to tutaj oferta jest o wiele bardziej atrakcyjna. Do rzadszego korzystania z bezpośredniej wymiany plików, BitTorrent wbudowany w Operę moim zdaniem wystarcza.

Pozdrawiam

No pewnie, wszystko działa… I jaka wygoda-mając przeglądarke nie trzeba instalować inneg programu do sieci BitTorrent :slight_smile:

ja jednak polecałbym zainstalować osobno jakiegos progsa do ssania torrentów a tamtego z opery wyłączyć. osobiscie polecam uTorrent. :slight_smile:

KYNEK mądrze prawi. Testowałem klientów kilka i między innymi właśnie operowego. Jednak utorrent wg. mnie cieszy się największą stabilnością i wydajnością.

Nie polecam ściągać tym bardziej dużych plików torrent przez operkę, czasmi potrafi już nie odnowić połaczenia, i zacznie ściągać raz jeszzcze, np. masz neo 128 i ściągamy jakąś dystrybucje linuxa powiedzmy mandriva, ponad 2 giga, sporo się ściąga na takim łączu, i co zrobisz jak ci opera sie zwiesi przy 99,9 % ?? heh

Niestety opera z większymi plikami sobie nie radzi jako klient torrent

Ja tam nigdy nie miałem problemów z pobieraniem torrentów przez opere .Zresztą firefox też ma funkcje klinta torrnta .Opera jest prosta w obsłudze i bardzo łatwo przeszukuje śie przez nią sieć .I nie wpuszcza tyle wirusów co internet explorer .