Opera - Konstola błędów (chyba przez Skrypty Java)


(chmur0n) #1

Witam ,opisze mój problem dokładnie ,więc mogę się troche rozpisać. Otóż na jednej ze stron (i to tylko jednej - na innych stronach tak się nie dzieje) że jak klikne na coś lub odśwież to się normalnie odświeża/klika ale pojawia się ot taka konsola błędów:

W ogóle teraz też się pokazała na innej stronie że "Upłynął czas łączenia" chociaż wcześniej się nigdy nie pokazywała. Zaczęła się pokazywać jak zainstalowałem skrypty tj. pobrałem ~5 plików .user.js no i wgrałem je na pulpit do folderu ,potem dałem ścieżke w operze no i tak się zaczęło że te skrypty po prostu nie działały (a powinny działać innym osobom działały:x) no i dlatego pytam:

  • Jak usunąć w/w konsole błędów że by się nie pokazywała?

i ew. moglibyście mi opisać krok po kroku jak zainstalować skrypty do opery bo może coś robie źle a z opery korzystam ~4 dni (przerzuciłem się z firefoxa)


(Danielm86) #2

Narzedzia>preferencje>zawartośc>opcje java script>odhacz Otówrz konsolę po wystapieniu błedu (może pomoże albo i nie :stuck_out_tongue: )


(chmur0n) #3

Odznaczone mam i w tym właśnie problem (odznaczyłem odrazu jak zaczela wyskakiwac)


(Danielm86) #4

A jak wyłączysz swoje skrypty to też się tak dzieje? Do czego są te skrypty?


(chmur0n) #5

sorka że tak późno ale LM oglądam. Tzn jak zauważyłem że nie działają to usunąłem ścieżke tam gdzie “wyszukiwać ma” skrypty no i zmieniłem nazwe folderu ze “Skrypty Opera” na “Skrypty Opera2”. A co do skryptów - są one do strony (gry) że np. mam jakieś dodatkowe okienko ,no coś co mi “przyśpiesza” klikanie na tej stronie. Dodam że na firefoxie w GreatsMoney (czy jakoś tak - no taka małpka) to mi działają wszystkie skrypty ,a na operze coś nie lata i jak mnie denerwuje ta konsola błędów już jest tak nawalone w niej że jak do góry jadę to 30 min :x prosze o pomoc


(Danielm86) #6

Widocznie te skrypty nie odpowiadają Operze.


(chmur0n) #7

No dlatego je wywaliłem ale nadal mi ta … […] KONSTOLA BŁĘDÓW wyskakuje :x doradźcie coś bo to tak denerwuje… I teraz na firefoxie przeglądam neta a na operze mam tylko Auto-odświeżanie tego tematu :x


(Danielm86) #8

Start/uruchom/msconfig/usługi/odhacz java quick starter. Odinstaluj całkowicie Operę i zainstaluj na nowo. Powinno pomóc


(chmur0n) #9

całkowicie tzn że by zakładek nie było itd. po reinstallu? bo reinstalnąłem ale mam zakładki,historie itd. no i nadal to /cenzura/ wyskakuje :confused:


(Danielm86) #10

W takim razie zainstaluj najnowszą Java Sun…