Opera - Konstola błędów (chyba przez Skrypty Java)

Witam ,opisze mój problem dokładnie ,więc mogę się troche rozpisać. Otóż na jednej ze stron (i to tylko jednej - na innych stronach tak się nie dzieje) że jak klikne na coś lub odśwież to się normalnie odświeża/klika ale pojawia się ot taka konsola błędów:

W ogóle teraz też się pokazała na innej stronie że “Upłynął czas łączenia” chociaż wcześniej się nigdy nie pokazywała. Zaczęła się pokazywać jak zainstalowałem skrypty tj. pobrałem ~5 plików .user.js no i wgrałem je na pulpit do folderu ,potem dałem ścieżke w operze no i tak się zaczęło że te skrypty po prostu nie działały (a powinny działać innym osobom działały:x) no i dlatego pytam:

  • Jak usunąć w/w konsole błędów że by się nie pokazywała?

i ew. moglibyście mi opisać krok po kroku jak zainstalować skrypty do opery bo może coś robie źle a z opery korzystam ~4 dni (przerzuciłem się z firefoxa)

Narzedzia>preferencje>zawartośc>opcje java script>odhacz Otówrz konsolę po wystapieniu błedu (może pomoże albo i nie :stuck_out_tongue: )

Odznaczone mam i w tym właśnie problem (odznaczyłem odrazu jak zaczela wyskakiwac)

A jak wyłączysz swoje skrypty to też się tak dzieje? Do czego są te skrypty?

sorka że tak późno ale LM oglądam. Tzn jak zauważyłem że nie działają to usunąłem ścieżke tam gdzie “wyszukiwać ma” skrypty no i zmieniłem nazwe folderu ze “Skrypty Opera” na “Skrypty Opera2”. A co do skryptów - są one do strony (gry) że np. mam jakieś dodatkowe okienko ,no coś co mi “przyśpiesza” klikanie na tej stronie. Dodam że na firefoxie w GreatsMoney (czy jakoś tak - no taka małpka) to mi działają wszystkie skrypty ,a na operze coś nie lata i jak mnie denerwuje ta konsola błędów już jest tak nawalone w niej że jak do góry jadę to 30 min :x prosze o pomoc

Widocznie te skrypty nie odpowiadają Operze.

No dlatego je wywaliłem ale nadal mi ta … […] KONSTOLA BŁĘDÓW wyskakuje :x doradźcie coś bo to tak denerwuje… I teraz na firefoxie przeglądam neta a na operze mam tylko Auto-odświeżanie tego tematu :x

Start/uruchom/msconfig/usługi/odhacz java quick starter. Odinstaluj całkowicie Operę i zainstaluj na nowo. Powinno pomóc

całkowicie tzn że by zakładek nie było itd. po reinstallu? bo reinstalnąłem ale mam zakładki,historie itd. no i nadal to /cenzura/ wyskakuje :confused:

W takim razie zainstaluj najnowszą Java Sun…