Opera kontra Windows 7

Dziś postanowiłem się przesiąść na Win7. Wcześniej na XP nie miałem problemów z Operą, lecz teraz Opera gryzie się z Win7. Gdy odpalam Operę wyskakuję mi dwa błędy:

Przez to nie mogę dodawać zakładek ani zaimportować moich zakładek z WinXP. Czy ktoś wie co jest nie tak i jak to naprawić?

Wygląda jakbyś po prostu skopiował folder z xp na win7. Zainstaluj Operę z instalatora i problemu mieć nie będziesz.

Właśnie problem w tym, że instalowałem. A przy folderze \Documents and Settings mam kłódeczkę. Już mnie przez to całe kombinowanie jak to naprawić krew zalewa, mam nadzieję, żę są tu ludzie mądrzejsi ode mnie.

tylko… taki drobny szczegół… folder Documents and Settings nie wystepuje w Windows 7, został zastąpiony C:\Users, więc problem jest ze ścieżką dostępu. Instalowałeś najnowszą wersję Opery?

10.63. Wiem, że nie występuje, ale jak wezmę spojrzę w pomocy gdzie Opera chce te swoje pliki tworzyć to mam adresy do Documments & Settings. Reinstalowałem ją już z 10 razy i nadal nic.

Edit: Wycinek z z O Operze:

PPM na ikonkę Opery, “Uruchom jako administrator”.

Wpisz w pasku adresu opera:config i sprawdź ustawienia dot. mail szczególnie sciezkie do profilu

Kamilozzz ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.