Opera kontra Windows 7

(Raider9000) #1

Dziś postanowiłem się przesiąść na Win7. Wcześniej na XP nie miałem problemów z Operą, lecz teraz Opera gryzie się z Win7. Gdy odpalam Operę wyskakuję mi dwa błędy:

Przez to nie mogę dodawać zakładek ani zaimportować moich zakładek z WinXP. Czy ktoś wie co jest nie tak i jak to naprawić?

(Cherry515) #2

Wygląda jakbyś po prostu skopiował folder z xp na win7. Zainstaluj Operę z instalatora i problemu mieć nie będziesz.

(Raider9000) #3

Właśnie problem w tym, że instalowałem. A przy folderze \Documents and Settings mam kłódeczkę. Już mnie przez to całe kombinowanie jak to naprawić krew zalewa, mam nadzieję, żę są tu ludzie mądrzejsi ode mnie.

(Cherry515) #4

tylko... taki drobny szczegół... folder Documents and Settings nie wystepuje w Windows 7, został zastąpiony C:\Users\, więc problem jest ze ścieżką dostępu. Instalowałeś najnowszą wersję Opery?

(Raider9000) #5

10.63. Wiem, że nie występuje, ale jak wezmę spojrzę w pomocy gdzie Opera chce te swoje pliki tworzyć to mam adresy do Documments & Settings. Reinstalowałem ją już z 10 razy i nadal nic.

Edit: Wycinek z z O Operze:

(Spectatorx) #6

PPM na ikonkę Opery, "Uruchom jako administrator".

(Sosmix999) #7

Wpisz w pasku adresu opera:config i sprawdź ustawienia dot. mail szczególnie sciezkie do profilu

(Agatonster) #8

Kamilozzz ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.