Opera-kopia zakładek

Witam,prosze o pomoc.formatowałem dysk poniewaz trojan-backdoor,pokonał mnie?wywalił mi system *************** dwa razy.Juz jest wszystko ok.Mam opere 9.26 wgrana na nowo a chciałbym odzyskac moje zakładki opery z poprzedniego systemu,czy jest to mozliwe(podobniez tak)i jak to zrobic krok po kroku?byłbym wdzieczny za pomoc i zyczę mokrego dyngusa.

___________________________________

Nie zważasz na wagę świąt…

nie zważasz na Regulamin forum…

Forum to nie szambo, gdzie można bezkarnie posługiwać się określeniami, które przez ciebie zaledwie wykropkowane, są tyleż wymowne, co plugawe - daruj sobie… :?

a robiłeś sobie kopię zakładek opery przed formatem?

Zakładki “Opery” znajdują się w pliku “opera6.adr”. Jeżeli Operę miałeś na innej partycji niż systemowa, możliwe jest odzyskanie zakładek przez skopiowanie ich ze “starego” profilu.

Miałem na innej patrycji?tylko jak wejsc do starego profilu?

przy standardowej konfiguracji pliki te znajdują się w C:\Documents and Settings\nazwa konta\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile

Użyj opcji “wyszukaj” w Eksploratorze Windows, lub skorzystaj z podanej niżej lokalizacji. Znajdź plik “opera6.adr”. Znajduje się on w katalogu Opera > profile. Jeśli odnajdziesz ten pliczek, możesz użyć opcji (Plik> import i eksport > Importuj zakładki Opery), w uruchomionej Operze. Pojawi się okienko, gdzie musisz wskazać lokalizację pliku “opera6.adr” czyli (mówię o starym katalogu na innej niż systemowa partycji), Opera > profile > opera6.adr. Opera zaimportuje stare zakładki. Jeżeli nie odnajdziesz w podanej lokalizacji ww pliku, oznacza to, że twój profil przechowywany był na dysku C: czyli partycji systemowej, i podczas formatowania utraciłeś go.

Wszystko gra,jest gitarka,dziekuje Sosen86 i pio_76.mokrego poniedziałku,pozdrawiam.