Opera mini 5 - niepokojąca zmiana

Mam Nokie 6500 Slide oraz Operę mini 5. Na stronie szybkiego wybierania miałem odnośniki do polskich serwisów(nic w nich nie zmieniałem) a jak chciałem coś poszukać w Google lub na Wikipedii to również wyszukiwało na polskich stronach.

Jednak kiedy dzisiaj wbiłem na Operkę zauważyłem że w ekranie szybkiego wybierania są odnośniki do angielskich stron(zamiast naszej klasy jest facebook itd.) zaś jak coś wyszukuje np. na Wikipedii to szuka po angielskiej wersji “wirtualnej encyklopedii”. Do tego zauważyłem usunięcie polskich wyszukiwarek(zumi, ceneo) a zamiast tego są angielskie wyszukiwarki. Napis “poleć znajomemu” zamienił się na jego angielski odpowiednik. Reszta jest taka sama. Robiłem reinstalkę i jest nadal to samo.

Dlaczego tak się stało?

Stąd ściągałeś http://www.opera.com/mobile/download/nokia/6500_slide/ ?

Musisz patrzeć czy pisze pl czy en w opera-mini-latest-advanced- pl.jad albo opera-mini-latest-advanced- pl.jar

Ściągałem z komórki.

Wcześniej wszystko było po polsku a dzisiaj ekran szybkiego wybierania ma odnośniki do angielskich stron a w szukaj są angielskie wyszukiwarki - reszta jest po polsku.

ja wczoraj (ręcznie) aktualizowałem z bety2 i ze strony Opery weszła mi ta niecałkiem polska wersja. Może robili jakis cichy update :wink:

To musiałby być naprawdę cichy update skoro ani ja ani telefon go nie zauważył :P. Czy ktoś ma jeszcze taki problem?

mjetek , tak. Również miałem coś podobnego., Zapewne zaktualizowali swoich “sponsorów”. Edytuj wyszukiwarki. W miejsce en wpisz pl i wszystko

Już to dawno zrobiłem :P. Szkoda tylko że Google nie można edytować. Wolałbym polskie przyciski w tej wyszukiwarce ale to bardzo drobny szczegół.

możesz dodać polskie google obok tego angielskiego :wink:

Heh… dzisiaj wszystko wróciło do normy. Czyżby znowu cicha aktualizacja sponsorów? :stuck_out_tongue: