Opera na suse x64-wygląd,wtyczki,czcionki(jak uzyskać)

Jak zrobić aby w suse linux mieć operę z ładnym interfacem (nie tym szarym i poszarpanym), z językiem Polskim oraz działającymi wtyczkami flash player, java, moonlight, quicktime / wmp, divx web player oraz acrobat reader a także z ładnymi czcionkami typu clear type, ewentualnie windows vista/7? Dodam, że chodzi mi o architekturę x64, nie x86. Dziękuję z góry

  1. Skórki – shift+F12->znajdź więcej skórek.

  2. PL – Wejdź do ustawień :wink: Ew. podczas instalacji miałeś wybór języka.

  3. Wtyczki – Aktualnie chyba nie ma problemów z większością wtyczek na 64 bitowe maszyny.

http://www.google.pl/search?client=oper … 8&oe=utf-8

Ogólnie GOOGLE IT!

Tak myślałem, że nie nikt nie jest w stanie mi pomóc w 100% bo nie chodzi mi o skórki tylko o wygląd przycisków menu-szare i brzydkie i czcionki poszarpane a przestawienie języka na pl w menu nic nie daje.Wtyczki-są problemy oj są ale lepiej napisać że nie ma i samemu nie podać rozwiązania bo przecież na linuxie wszystko działa-a właśnie nie działa

A to nie potrafisz samodzielnie w ustawieniach pozmieniać czcionek? To takie skomplikowane?

Nawet nie potrafisz precyzyjnie opisać problemu… co komu mówi “brzydkie i szare”? Nic

Masz problemy z wtyczkami? Podałeś chyba wszystkie możliwe ale jakoś nie zauważyłem byś opisał napotkane z nimi problemy

Po pierwszym przeczytaniu posta nawet mi się odpowiadać nie chciało… Po co mam tracić czas skoro nie łaska w ustawienia zajrzeć?

Jak zmiana języka na PL nic nie daje? Co dalej po angielsku jest?

http://rtfm.killfile.pl/

Dalej po angielsku jest i dalej nie wiem jak sprawić aby posiadać wymienione przeze mnie wtyczki działały. W windows wystarczyło zainstalować operę i programy z danymi wtyczkami i git a tutaj to nie wystarcza

Język:

Tools->Preferences->General(zakładka)->Details

Podaj ścieżkę do pliku lng (do ściągnięcia ze strony opery) i wybierz preferowany język.

Co do opery i wtyczek. Flasha idzie zainstalować bez problemu (posiada swój instalator). Do ściągnięcia ze strony projektu.

Za resztą musisz się jakoś rozejrzeć sam, ja nigdy pozostałych wtyczek nie instalowałem.

Ok dzięki. Pozostaje tylko uruchomienie stylu z qt4 dla okienka i menu