Opera na suse x64-wygląd,wtyczki,czcionki(jak uzyskać)

(suchmen) #1

Jak zrobić aby w suse linux mieć operę z ładnym interfacem (nie tym szarym i poszarpanym), z językiem Polskim oraz działającymi wtyczkami flash player, java, moonlight, quicktime / wmp, divx web player oraz acrobat reader a także z ładnymi czcionkami typu clear type, ewentualnie windows vista/7? Dodam, że chodzi mi o architekturę x64, nie x86. Dziękuję z góry

(Krzkaczor) #2
  1. Skórki -- shift+F12->znajdź więcej skórek.

2. PL -- Wejdź do ustawień :wink: Ew. podczas instalacji miałeś wybór języka.

3. Wtyczki -- Aktualnie chyba nie ma problemów z większością wtyczek na 64 bitowe maszyny.

http://www.google.pl/search?client=oper ... 8&oe=utf-8

Ogólnie GOOGLE IT!

(suchmen) #3

Tak myślałem, że nie nikt nie jest w stanie mi pomóc w 100% bo nie chodzi mi o skórki tylko o wygląd przycisków menu-szare i brzydkie i czcionki poszarpane a przestawienie języka na pl w menu nic nie daje.Wtyczki-są problemy oj są ale lepiej napisać że nie ma i samemu nie podać rozwiązania bo przecież na linuxie wszystko działa-a właśnie nie działa

(Soren) #4

A to nie potrafisz samodzielnie w ustawieniach pozmieniać czcionek? To takie skomplikowane?

Nawet nie potrafisz precyzyjnie opisać problemu... co komu mówi "brzydkie i szare"? Nic

Masz problemy z wtyczkami? Podałeś chyba wszystkie możliwe ale jakoś nie zauważyłem byś opisał napotkane z nimi problemy

Po pierwszym przeczytaniu posta nawet mi się odpowiadać nie chciało... Po co mam tracić czas skoro nie łaska w ustawienia zajrzeć?

Jak zmiana języka na PL nic nie daje? Co dalej po angielsku jest?

http://rtfm.killfile.pl/

(suchmen) #5

Dalej po angielsku jest i dalej nie wiem jak sprawić aby posiadać wymienione przeze mnie wtyczki działały. W windows wystarczyło zainstalować operę i programy z danymi wtyczkami i git a tutaj to nie wystarcza

(Soren) #6

Język:

Tools->Preferences->General(zakładka)->Details

Podaj ścieżkę do pliku lng (do ściągnięcia ze strony opery) i wybierz preferowany język.

Co do opery i wtyczek. Flasha idzie zainstalować bez problemu (posiada swój instalator). Do ściągnięcia ze strony projektu.

Za resztą musisz się jakoś rozejrzeć sam, ja nigdy pozostałych wtyczek nie instalowałem.

(suchmen) #7

Ok dzięki. Pozostaje tylko uruchomienie stylu z qt4 dla okienka i menu